Aile Terapisti İzmir – 4 Farklı Şube

“Aile terapisti İzmir” ekibi Karşıyaka – Gaziemir – Alsancak ve Bergama olmak üzere 4 farklı şubesi bulunan Aybros Psikoloji “aile terapisi ve danışmanlığı” merkezimizde hizmet vermektedir. İzmir aile danışmanlığı merkezimizde sunulan hizmetlerin tamamında görev alan psikologlar alanında uzman ve kendisini bu alan üzerinde geliştirmiş psikologlardır. Bu bağlamda sunulan hizmetlerin tamamında her zaman profesyonel adımlar atılmakta ve pozitif sonuçlara başarılı bir şekilde ulaşılmaktadır.

“Aile terapisti izmir” ekibimiz ailelerde yaşanılan sorunları bilimsel yöntemlerle ve en iyi tekniklerle çözüme kavuşturmak için destek sağlamaktadır. Ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmakta ve sorunlara göre bir uzmana yönlendirme yapılmaktadır. Yıllardır İzmir’de verdiğimiz hizmetin tecrübesiyle tavsiye edilen kurum olmaktan gurur duyuyoruz.

Telefon numaralarımız :

05535706985

05418668880

İzmir Aile Terapisi Genel Hizmet Başlıklarımız

 • Evde yaşanan huzursuzluk ve gerilimler
 • Çocuk, anne-baba ilişkisindeki problemler
 • Alkol- madde kullanımı
 • Boşanma / ayrılma
 • Uyum sorunları
 • Cinsel sorunlar
 • Anlaşmazlıklar ve çatışmalar
 • Aile içi iletişim problemleri
 • Üvey anne ve Üvey baba
 • İkinci evliliklerde yaşanan sorunlar
 • Boşanma öncesi, süreci ve sonrası danışmanlık
 • Gelin kaynana sorunları

Aile içerisindeki diğer tüm sorunlar için bizimle iletişime geçip bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Uzman Aile Terapisti ve Danışmanlarımız

aile terapisti ve danismani izmir
Kağan AY – Aile ve Evlilik Terapisti
izmir aile terapisti
Aile Danışmanı Hilal KÖRÜMDÜK

Bazı Danışan Yorumlar

hül….o.

Doğrulanmış kullanıcı

Aile danışmanlığı aldık memnun kaldık. İlgili, işini severek yapan uzman. Yanımızda olduğunuz bize derman olduğunuz için sağ olun.

hal….c

Doğrulanmış kullanıcı

İzmir aile terapisti için başvurduk. Ailemizde bazı sorunlar mevcuttu ve bunları uzman yardımı iyi hallettik. Çok memnun kaldık. Eğer gerek duyarsak tekrar tercih edeceğimiz tek yer. Herkese şiddetle öneririm.

cemr….

Doğrulanmış kullanıcı

Erkek arkadaşımla çift terapisine gidiyoruz evlilik öncesi birimizi daha iyi anlamak için çok memnunuz farklı bir bakış açımız oldu şimdiden izmir aile danışmanı merkezi teşekkür ediyoruz.

al……

Doğrulanmış kullanıcı

İzmir aile danışmanlığına çift terapileri için gitmiştim. Eşim sürekli beni kıskanıyor. Bütün özgürlüğümü sınırlıyor. Arkadaşlarımla görüşemez oldum ve bu durum beni çok yıprattı. Bu yüzden İzmir aile danışmanlığında evlilik terapisi aldım. Eşimi de çağırdılar. Olan durumları ona da anlattılar. Şuan beni biraz olsun rahat bırakıyor. Bu süreçte bize yardımcı olduğu için İzmir aile danışmanına teşekkür ediyorum.

asl…..e

Doğrulanmış kullanıcı

Gaziemir’de psikolojik danışmanlık arayanlara tavsiye edilen psikologdur. Aile terapisi, ilişki, çift, evlilik problemlerine hakim ve çözüm yollarını, davranış, tutumları iyi bilen bir uzman.

ir…..r.

Doğrulanmış kullanıcı

Psikolojik danışmanlık aldık aile terapisi. Memnun kaldık. İsim yapmış kendini kanıtlamış bir kurum zaten bu sebeple seçtik. Psikoloğumuz anlayışlı, uzman biri işinde. Gaziemir’de psikolog arayan varsa tercih etmeli.

sal….b

Doğrulanmış kullanıcı

Uzman psikolog ve pedagog ekibi. Biz aile terapisi hizmeti aldık gayet memnunuz. Sık sık tartışırdık bir adım ileri gidemezdik. Hocamız yardımcı oldu adamakıllı testlerimizi sorunlarımızı çözüyoruz.

ber….ö.

Doğrulanmış kullanıcı

Gerçekten çok ilgililer bir yakınımız gitti benden yorum yapmamı rica ettirdi çift terapisi için çok rahatlatıcı konuşma ve sakince konuşmuş hallettiler teşekkürler karşıyaka aile terapisti.

feri….s.

Doğrulanmış kullanıcı

Karşıyaka aile terapisti gerçekten çok iyi. Evlilik ve çiftlerin uyumuyla ilgili gayet güzel terapiler veren bir yer. Mutlaka gitmelisiniz.

Aile Terapisti Nedir

Aile terapisti, insanların aile hayatları içerisinde yer alan sorunların hızlı ve kolay bir şekilde çözüme ulaştırılmasını sağlayan, aile ilişkilerinin korunmasında ve aile bireylerinin arasındaki bağın sağlamlaştırılmasında etkin rol oynayan alanında uzmanlaşmış bireylerdir. Aile terapistleri ailelerin detaylı incelemesini ve analizini yaparak aileler için e doğru yöntemleri belirler. Aile terapisti İzmir hizmeti sunulurken bu hizmetin sağlanması amacı ile her zaman alanında uzam terapistler görev almaktadır.

Aybros Psikoloji İzmir Aile Danışmanlığı

Aile kavramı her insan için son derece değerli ve korunması gereken bir unsurdur. Ancak ailelerde kendi içlerinde sorunlar yaşayabilmektedir. Yaşanan bu sorunların çözümü ve ailede yaşanan sorunları ortadan kaldırmak için kurumumuzca profesyonel İzmir aile terapistleri hizmeti vermekteyiz. Aile içerisinde yaşayan sorunların ya da durumların en sağlıklı çözümü için terapistler son derece profesyonel bir hizmet sağlamaktır. Bu hizmetin sağlanması ile özellikle sorunların yaratığı psikolojik baskının tamamı ile ortadan kaldırılması sağlanmış olmaktadır. Aile içerisinde yaşanan sorunlar ya da tartışmalar beraberinde birçok farklı problemi getirmektedir. Özellikle çözüme ulaştırılamayan sorunlarda aile bireyleri psikolojik olarak yıprana bilmektedir. Çözüme ulaşmayan her sorun her zaman aile bireylerinin arasına mesafe koymasına sebep olmaktadır. Aile terapisti İzmir aileler için en doğru hizmetlerin alınmasını sağlamaktadır. Terapi süreci boyunca aile bireyleri tek tek dinlenir ve yaşanan sorunlar ya da ön görülen problemler etraflıca ele alınır. Bunun ardından en doğru çözümler belirlenir ve sorunlar ortadan kaldırılır.

Aile Terapistine Ne Gibi Durumlarda Başvurulur

Aileler genellikle aile terapistlerine aşamadıkları sorunlar ile karşılaştıkları zamanlarda başvursalar da aile terapistlerinin hizmetlerinden yararlanmak için ortada bir sorun olmasına gerek yoktur. Geliştirilmek istenilen aile ilişkilerinde ya da aile bağlarının güçlendirilmesi amacı ile de aile terapistleri ile iletişime geçilebilir. Aile terapistleri uzmanlıkları yönünde terapi süreci boyunca attığı adımlar ile her zaman ortaya en sağlıklı aile bağlarının çıkmasına imkan tanımaktadır.

Aile danışmanlığı hizmetine yaşanabilecek her türlü problemde veya düzeltilmek istenilen her noktada başvurulabilmektedir. Aile danışmanı İzmir hizmeti sunulurken ailenin iç yapısı uzman gözünden incelendiğinden en ufak detaylar dahi doğru adımlar izlenerek düzeltilebilmektedir. Bu sayede olabilecek en sağlıklı aile yapıları ortaya çıkarılmaktadır.

Aile Danışmanlığı Nasıl Nedir? Süreç Nasıl Olur?

Aile terapisi İzmir hizmeti son derece profesyonel alanlara tüm aile bireylerinin katılımı ile sağlanmaktadır. Aile danışmanlığı sağlanırken alanında uzman psikologlar tarafından ailenin iç yapısı tamamı ile incelenir. Ailenin işleyiş şekli ve hiyerarşik düzeni doğru bir şekilde tespit edildikten sonra ortaya çıkabilen ya da çıkması muhtemel sorunlar en ince ayrıntısına kadar belirlenmektedir. Bu noktada aile bireylerinin tamamı etraflıca dinlenmekte ve her bireyin fikirlerine ve görüşlerine özen gösterilmektedir. Bu sayede ailenin iç yapısındaki düzen profesyonel bir şekilde korunabilmektedir. İzmir aile danışmanı ile sorunların tamamına kökten çözüm geliştirilirken hiçbir aile bireyinin psikolojik olarak yıpranmamasına özen gösterilmektedir.

Aile Terapisti Fiyatları İzmir

Aile terapisti İzmir fiyatları belirlenirken dileyen her ailenin profesyonel hizmete hızlı bir şekilde erişmesi planlanmıştır. Bu sebepten sağlanan hizmet tamamı ile uygun fiyat seviyesinde sunulmaktadır. Bu sayede dileyen her aile profesyonel ve kaliteli hizmetten yararlanabilmektedir. Hizmet fiyatları belirlenirken hiçbir şekilde kalite ve profesyonellikten ödün verilememektedir. Bu sayede uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet sağlanmış olur. Aile terapisti fiyatları İzmir kurumumuzda ortalama 250 TL ile 400 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatların değişkenlik göstermesi hiçbir şekilde kaliteyi etkilememektedir. Fiyatlarda ortaya çıkan değişiklik hizmetin bütünü ile doğrudan alakalıdır. Aybros psikoloji merkezi probleme göre uzmana yönlendirme yapıldığından daha kaliteli bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

İzmir Aile Danışmanlığı Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

İzmir aile terapisti yorumları ele alındığı zaman her aile aldığı hizmetten son derece memnun kalmaktadır. Psikologlarımızın ve kurumumuzun tüm yorumlarını incelemek için danışan yorumları sayfamıza göz atabilirsiniz. Terapi süreci boyunca hizmet veren alanında uzman psikologlar ve sağlanan üstün hizmet anlayışı sayesinde aile danışmanlığı her zaman profesyonel sonuçların ortaya çıkmasını sağlar. Aile danışmanlığı hizmetinin aileye sağlamış olduğu avantajlar ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Aile yapısında meydana gelebilecek kopmaların hızlı bir şekilde önüne geçilir.
 • Aile yapısının ve aile bireylerinin aile içerisindeki rollerinin korunması sağlanır.
 • Aile içerisinde yaşanan ancak çözüme kavuşturulamayan sorunlar çözüme kavuşturulur.
 • Doğru adımlar ile aile bağlarının güçlendirilmesi sağlanır.
Üstün Hizmet Anlayışı

İzmir psikolog aile terapisti hizmeti sunulurken her zaman üstün bir hizmet anlayışı benimsenmektedir. Bu üstün hizmet anlayışı kapsamında atılan adımların tamamı profesyonel bir şekilde sürdürülmekte ve aile için en sağlıklı sonuçların elde edilmesi sağlanmaktadır. Her terapi sürecinde hiçbir şekilde üstün hizmet anlayışından ödün verilmemektedir. Bu bağlamda kaliteli hizmet ile sunulan profesyonellik sayesinde yüksek mutluluk ve memnuniyet oranları sağlanarak aile yapısı başarılı bir şekilde korunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın!