İzmir Tavsiye Edilen Psikolog | Pedagog

İzmir Tavsiye Edilen Psikolog” ekibi olarak sizlere her zaman daha iyi hizmet vermek, daha etkili ve daha profesyonel hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıp her zaman daha ilerisi için çalışıyoruz.

İzmir Aybros Psikoloji ekibimiz emdr, bilişsel davranışçı terapi, şema terapi, psikoeğitim ve grup çalışmaları, kriz yönetimi ve psikososyal eğitim, kadın hakları ve sorunları eğitimi ve cinsel sağlık gibi bir çok konuda özel eğitimler almıştır. Ayrıca uzmanlarımız yurt dışındaki Dünya’nın en önemli gelişmeleri takip ederek çalışmalarına uyarlayıp çalışmalarında psikoloji alanında en etkili yöntemleri kullanmaktadır.

“İzmir Psikolog, pedagog, evlilik, çift ve Aile terapisti” ekibi olarak alanında uzman kadromuzla danışanlarımızın sorunlarına göre profesyonel hizmet veriyoruz.

 • Aşağıdaki yorumlar bizden profesyonel destek almış bazı danışanlarımızın yaptığı yorumlardır.
 • Yorumlar doktor takvimi, tavsiye ediyorum ve diğer kurumsal hesaplarımızdan alınmıştır.

Bazı Danışan Yorumlarımız

İzmirde psikolog arayışı içerisindeydim. 25 yaşındayım ve 5 senedir panik atak sorunum vardı. Kağan Beyle tanıştık ve bir sürece başladık. İlk seanstan itibaren sonuç mükemmeldi. Şuan hiçbir şikayetim kalmadı ve Kurumunuza teşekkür ediyorum.


Kamile C. ( Çift terapisi )

Çift terapisi için destek aldığımız kurum. Gittiğiniz ilk andan itibaren sıcak, güvenilir bir ortam. Eğer psikoloğa gitmeye ve sorunlarınızı anlatmaya çekiniyorsanız, anlattığınız şeylerin gizli kalmaması konusunda şüpheniz varsa burayı kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum. Hilal hanımla tanıştıktan sonra bu önyargılardan kurtuldum ve süreç çok başarılı geçti. Birçok konuda farkındalık kazandık ve problemlerimizi sayesinde çözdük. Tüm ekibe teşekkürler sevgiler.


Çocuğuma dikkat eksikliği ve hiperaktivite teşhisi konulmuştu. İlaç tedavisi alıyorduk. Uzun araştırmalar sonucunda İzmir’de Kağan Beyi tanıdım ve kendisinin dikkat eksikliği üzerinde uzmanlaştığını gördüm. Hemen destek almaya başladım ve dikkat çocuğumun sorunları gerçekten ciddi anlamda azaldı. Kağan Bey’den destek almadan önce dikkat eksikliğinin kronik bir problem olduğunu bile bilmiyorduk. Gerçekten bu sorunumuz için inanılmaz destek verdi ve çok teşekkür ederiz, iyi ki sizi keşfetmişim.


28 yaşındayım ve anksiyete tedavisi için destek alıyorum. Kendileri gayet ilgili ve sevecen. Gayet memnunum ve şuan seanslarıma devam etmekteyim. Sonuçları tekrar ekleyeceğim 🙂


Merhabalar, kurumunuza depresyon tedavisi için başvurdum ve destek aldım. Şuan hiç sorunum kalmadı eski normal yaşantıma geri döndüm. Çok kısa bir sürede sorunum çözüldü ( 2 seans gittim ). İlginiz ve destekleriniz için çok teşekkür ederim. Hiç bu kadar etkili ve kısa sürede geçeceğini bilmiyordum bile 🙂


İzmir’de psikolog arıyordum ve sosyal medya hesabımdan Kağan Beyle karşılaştım. 7 senedir Panik Atak sorunum var daha önce 2 kere İzmirde Psikoloğa gitmiştim. Fakat Kağan Beyi keşfettik sonra ondan destek almaya başladım ve bu süreç sonunda mükemmel değişimimi paylaşmak istedim. Çok ama çok teşekkür ediyorum. Eskiden yaşadığım ataklar beni gerçekten çok bunaltıyordu. Şuan o ataklardan eser kalmadı ve ne kadar teşekkür etsem az. Kendisi mükemmel biri ve çok başarılı. “İzmir Psikolog Tavsiyesi” verebileceğim ve kefil olabileceğim biridir. Gönül rahatlığıyla her probleminizi danışabilirsiniz.


 Fatma N ( Çift terapisi )

İlişkimde iletişim ve uyum sorunları gibi birçok problem vardı ve artık birbirimize tahammülümüz kalmamıştı. Bu süreç beni çok etkilemişti ve sürekli mutsuzdum ve ağlıyordum. Son çare olarak çift terapisi almaya karar verdik. Sürece Hilal hanımla başladık ve ilk seanstan itibaren çok memnun kaldık. Terapilerimizde uzmanımız bizi çok iyi dinliyor ve anlıyordu. Bizim çözemediğimiz sorunlarımızın kilit noktalarını buldu ve ne yapıp nasıl çözmemiz gerektiği hakkında özel teknikler ve bakış açısı kazandırdı. Çok memnun kaldık ve ilişki sorunları için kesinlikle tavsiye edebilirim. Ayrıca buradan da teşekkür ediyorum


Feride U. ( Çift terapisi )

Evliliğimizde boşanma aşamasına kadar gelmiştik. Eşimle aramdaki her şey artık sorun haline gelmişti ve birbirimize hiç tahammülümüz kalmamıştı. Son çare olarak içimiz rahat olsun diye bir psikologdan destek almak istedik. Düzelmesini istiyorduk ama açıkçası pek umudumuz yoktu. Destek almaya başladıktan iki seans sonra ilişkilerimizin yoluna girdiğini ve birbirimize karşı olan iletişimimizin düzeldiğini fark ettik. Hayatımızdaki önemli bir kararı olumlu yönde değiştirdikleri için kendilerine teşekkürü borç bilirim. Başka sorunlarımda kesinlikle geleceğim kurum. Hilal hanıma ve tüm ekibe sevgiler.


Yağmur K. ( Çocuk psikolojisi )

8 yaşındaki kızım ve kendim için tedavi aldım. Kızımda hırçınlık ve öfke problemleri, bende ise depresyon süreci vardı. Uzman psikoloğum bana iki seansta farkındalık kazandırarak sorunumu çözdü, açıkçası bu kadar hızlı beklemiyordum J Kızım için de beş seans çocuk psikoloğundan destek aldık ve artık eskiye göre hırçınlığı yok denebilecek kadar az.


Ja. B.

Daha önce iki kere psikoloğa gittim ama bu kadar muhteşem, profesyonel ve başarılı bir ekip görmedim. Ben bireysel olarak danışmıştım ve sürece başladık. Durumum çok iyi gidiyordu fakat altı yaşındaki kızım için bir taşkım sorularım vardı. Bunu psikoloğuma aktardığımda ekibindeki alanında uzman çocuk psikoloğuna yönlendirdi ve ücretsiz bir şekilde kısa bir süre benimle görüşüp soru işaretlerimi giderdi. Güvenilir, ilgili ve başarılı bir kurum arıyorsanız doğru yerdesiniz.


Öz. U.

Ergen oğlumda internet bağımlılığı vardı ve bu nedenle başvurduk. Oğlum 15 yaşında ve günde saatlerde bilgisayardan kalmıyor, sadece oyun oynuyordu. Okuldaki başarısı düşmüş ve hiç dersle alakası olmayan biri haline gelmişti. Böyle giderse ileriki hayatında da başarısız olacağı bizi çok endişelendiriyordu. Oğlumu bir destek alması için ikna ettik ve sürece başladık. İki seans sonra oğlumum derslerindeki başarısı artmaya başladı ve bu arada biz de seanslarımıza düzenli bir şekilde girmeye devam ediyorduk. Toplam da beş seans gittik ve iyi ki de gitmişiz çünkü oğlumun geleceği söz konusuydu. Şuan derslerinde de gayet başarılı ve eskisi kadar bilgisayar oynamıyor. Bu nedenle çok mutluyuz ve Aybros Psikoloji’ye çok teşekkürlerimi iletiyorum.


Hati. G.

7 yaşındaki çocuğumda uyku sorunu vardı. Geceleri uyuyamıyor ve uykudan sürekli kalkıyordu. Bunun yanında da ağlama sorunu vardı. Bu nedenle Hilal hanıma başvurduk. Geldiğimiz ilk seansta bile bize katkısı çok büyük oldu. İyi ki gelmişiz diyorum. Daha sonra seanslarımıza devam ettik ve çocuğumdaki eski sorunlar çözüldü. Çok ama çok memnun kaldık, İzmir’de pedagog arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.


Hand. K.

16 yaşındaki ergen kızım için destek aldık Hilal hanımdan. Kızım görüşmelerine başladıktan sonra ev içerisindeki bize karşı olan davranışlarında olumlu değişmeler başlamıştı. Uzmanımız çok ilgili ve alakalıydı. Ayrıca benimle de arada görüşme yapıyor ve bilgi aktarıyordu. Kendisi sayesinde ben de çok şey kazandım. Belirli bir süre sonra artık yaşadığımız sorunlar kalmamıştı.


Mele. H.

Evliliğimizde ciddi sorunlar vardı ve artık doğru bir iletişim bile kuramaz hale gelmiştik. Sorunlarımızı nasıl çözeceğimizi bilemiyorduk ve bir çıkmaza girmiştik. Eşimle konuşup destek almamız gerektiğini düşündük ve sonuç olarak böyle bir karara ulaşıp aybros psikoloji merkezinden destek aldık. Bizlere inanılmaz katkıları oldu, kendilerine çok teşekkürlerimizi iletiyoruz.


Me. K. ( Aile terapisi )

Aile terapisi aldık Kağan hocamızdan. İlk karşılamadan itibaren sıcaktı. Seanslarda sorunlarımızı anlatırken sıkar mıyız nasıl düşünür dedirtmedi ilgili ve ciddiyetle görüşmelerini gerçekleştirdi. İletişimle alakalı bize her görüşmede küçük tüyolar verdi, basit, anlaşılır. Denedikçe kullandıkça eşimle faydasını gördük. Birbirini yiyen iki insandan konuşabilen espri yapıp gülen iki kişi olduk. Bizde emeği çok, sağ olsun var olsun.


Pın. L.

Özgüven ve sosyalleşmeyle ilgili sıkıntılarım vardı. İşimde de geri planda kaldığımı söylüyorlardı. Kendim de biliyorum küçüklükten itibaren insanlara diğerleri gibi kolayca yaklaşamam iletişim kuramam utangaçlık var. Bunları kırmak değişmek istiyorum bu sebepten hocamdan destek alıyorum. İyi de gidiyoruz kıpırtıları görüyorum hayatımda 🙂


Fe. F.

Panik atak başlangıcı olduğunu söyledi psikiyatrist. Psikolojik destek almamın da faydalı olabileceğini söylemişti bunun üzerine tanıştık Kağan bey ile. Çok iyi gidiyor, beni anlayan bir uzman ve dost buldum desem yeridir. 2 ay gibi bir sürede yol kat ettik, daha işimiz var fakat içimde bir şeylerin cözümlendiğini hissettikçe umutluyum.


Hür. Y.

6 seanstır beraber çalıştığımız hocamı anksiyete sorunum için tanımıştım. Bana yardımları çok oldu. Toparlanmama katkısı büyüktür. Kendime yakıştıramadığım birçok şeyin üstesinden gelip bu kendimle alakalı şeyde güçsüz hissettiğim donemde bir destek bir arkadaş oldu yol gösterdi. Çok selam ve saygılar.


Sena Y.

4 seanstır devam ettiğim psikoloğum canım hocam. Arkadaşımın tavsiyesi ile başlamıştım kendisine. Ailevi ve kendimle alakalı sıkıntılarım için destek alıyorum memnunum ilk gittiğim günü hatırlıyorum da çok fark var ben tavsiye ederim kendisini.


6 yaşındaki oğlum için pedagog desteği aldık. Oğlumda dikkat eksikliği ve birkaç problem vardı. Hilal hanımla görüşmeye başladıktan sonra seanslarımıza  düzenli bir şekilde devam ettik. Şuan oğlum eskiye göre çok daha fazla odaklanabiliyor ve ders çalışabiliyor. Bunun yanında yaşadığımız diğer sorunlarda kendisi sayesinde çözüldü. Çok teşekkür ederiz. İhtiyaç halinde direk tekrar gideceğim kişidir.


Ba. U.

Bir süredir ilişki terapisti araştırıyordum sonuç olarak Kağan Bey i buldum. Geçimsizlik ve konuşamama sorunlarımız vardı bunları beraber çözdük. Çocuk yapmak istiyorduk fakat bu sorunlardan dolayı geri duruyorduk. Sınırlarımız, paylaşımımız düzenledik öğrendik eski hatalarımızı yapmayacağız inşallah. Uzmanımıza çok teşekkür ediyoruz ilgisi, yönlendirmesi aktifti. Gitmeden sadece dinliyor mu, nasıl bir tutumu olur kaygım vardı ilk seansta söndü:) memnunum, kendisine minnettarım.


Me. A.

Kağan hocamla anne babam vesilesiyle tanıştım. Sınav dönemindeyim ve kaygılarım ertelemelerim iyice artmıştı. Destek almayı ben istedim hatta. Küçüklükten beri ilaç kullanıyorum. Buna ek olarak ailem psikolojik destek almamın yararlı olacağını söyledi araştırdık Kağan abimi bulduk. Abi diyorum çünkü kendisi ne sorunum varsa paylaştı sıcak davrandı yönlendirdi beni. Bu aralar da sınav yaklaştıkça streslendim telefonla konuştuk o bile çokk rahatlattı. Bir rehbere ihtiyacım olduğunu hissediyordum rehberim oldu. Çok seviyorum teşekkür ediyorum


Fe. Y.

Öncelikle kendisine minnettar olduğumu söylemek isterim. Nişanlımla son zamanlarda aşırıya kaçan tartışmalarımız oluyordu. Yardım almak istedik. Bize yeni yollar, anlayışlar kazandırdı. Danışmasak nasıl aşardık bilmiyorum iyi hissediyorum tahammülüm değişti ayrılır mıyız kaygım artmıştı kavgalar azaldıkça kaygım da azaldı. İhtiyaç duyduğumda tekrar danışacağım biri.


Ha. Ç.

Eşimle iletişim problemlerimiz aşırı bize zarar veriyordu bunun için psikolojik destek almak istedik bu yüzden danıştık. Aramızdaki bazı şeyleri rahat anlatamam kaygım vardı fakat ilk görüşmede samimi içten yaklaştı ilerleyen seanslarda kendimi çok rahat hissettim. Eşim de memnun. Verilen önerileri teknikleri harfiyen uyguluyoruz. Eşimle severek evlendik iyi olmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Uzmanımıza yanımızda olduğu için bizi yönlendirdiği için teşekkür ediyoruz.


N. K.

Çift terapisi için başvurmuştuk. Eşimle aramızda iletişim problemleri var profesyonel destek alalım istedik. Hocamız birçok şeye değindi ve tekrarladığımız sorunların kaynağını gösterdi. Gitmeden önce eşimin taraf tutar mı objektif biri mi kaygıları vardı fakat başladıktan sonra çok rahatladı. Günlük hayatımıza öğrendiğiniz, farkına vardığımız şeyleri uygulamaya başladık. Tavsiye ediyorum psikoloğumuzu.


H. K

Ailemizde ciddi olmayan ama bir türlü aşamadığımız sorunlar vardı. Eşimle birbirimizi seviyoruz fakat aşamadığımız küçük sorunlar dönüp dolaşıp bizi yıpratıyordu. Uzman desteği alalım istedik ve başladık. Hızlı sonuç istiyorduk bu yüzden birkaç seans devam ettik geri bildirimleriyle bizi aydınlattı kendisi. Özellikle iletişim konusunda çok fayda gördük. Eşim bireysel seanslarına kendi isteğiyle devam ediyor. Şahsen memnunum.


N. U.

Birkaç doktor gezdikten sonra tavsiye üzerine kendisine danışmıştık. Kızımda dikkat dağınıklığı var. Birçok şey denedik bugüne kadar fakat pek bir sonuç alamamıştık. Demek ki doğru şeyleri bilmek gerekiyormuş. Kağan Bey birçok konuda bizi yönlendirdi uyguladikça ve sonuçları kendi gözümüzle gördükçe bunu daha iyi anladık. 4 aydır takibini yapıyor ilgileniyor haberleşiyoruz. Seanslar haricinde de destek aldık uzaktan da olsa. Sıcaklığı, dinamikliği, enerjisi bizi aşırı memnun etti.

İzmir Psikolog – Pedagog – Aile ve Evlilik Terapisi Desteği İçin Verdiğimiz Bazı Hizmet Başlıkları:

 • Panik atak ve Panik bozukluk
 • Anksiyete (Kaygı)
 • Sosyal Fobi
 • Öfke ve Stres Yönetimi
 • Kişilik Bozuklukları
 • Travma Sonrası Stres Bozukluğu
 • Sınav Kaygısı ve Öğrenci Koçluğu
 • Uyku ve Yeme Bozuklukları
 • İlişki ve Karşı Cinsle İlgili Sorunlar
 • Kimlik Karışıklığı
 • İnternet Bağımlılığı
 • Ergenlikteki Duygu Değişimleri
 • Ergenlikte İletişim Sorunları
 • Ergenlikte Cinsellik
 • Öfke
 • Aile Bireyleriyle Yaşanan Sorunlar
 • Depresyon
 • Ders ve Okul Başarısı
 • Özgüven Eksikliği
 • Utangaçlık
 • Yeme ve Uyku Sorunları
 • Diğer Ergenlik Problemleri
 • DEHB (Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu)
 • Yeme Bozuklukları
 • Fobiler
 • Alt Islatma
 • Okul Fobisi
 • Özgüven Sorunları
 • Yalan söyleme
 • Öfke Sorunları
 • Evden Ayrılma Problemi (Anne-Babadan)
 • Heyecan Sorunları
 • Okula Uyum, Okul Başarısı
 • Özgüven Sorunları
 • İnatçılık
 • Aile İçi Şiddet
 • Uyum Sorunları
 • Aile İçi İletişim Problemleri
 • Alkol ve Madde Kullanımı
 • Cinsel Problemler
 • Öfke Problemleri
 • Boşanma Süreçleri
 • Üvey Anne-Baba
 • Diğer Aile İçindeki Problemler

Diğer tüm konular ile ilgili bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aybros Psikoloji Şubeler ve İletişim Numaraları:

Bergama Şube Adres : Ertuğrul, İsmet İnönü Cd. No:14 kat:4 D:8, 35700 Bergama/İzmir

Gaziemir Şube Adres : Gazi, Önder Cd. No:101 K:3, 35410 Gaziemir/İzmir

Karşıyaka Şube Adres : Tuna, Cemal Gürsel Cd. No:186/8, 35600 Karşıyaka/İzmir

Telefon 1 : 0553 570 6985
Telefon 2 : 0541 866 8880
Telefon 3 :0545 838 8880

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın!