İzmir Psikolog – Pedagog Tavsiyesi – Yorumlar

İzmir Tavsiye Edilen Psikolog | Pedagog

İzmir Tavsiye Edilen Psikolog” ekibi olarak sizlere her zaman daha iyi hizmet vermek, daha etkili ve daha profesyonel hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıp her zaman daha ilerisi için çalışıyoruz.

Kurucumuz olan Kağan Ay emdr, bilişsel davranışçı terapi, şema terapi, psikoeğitim ve grup çalışmaları, kriz yönetimi ve psikososyal eğitim, kadın hakları ve sorunları eğitimi ve cinsel sağlık gibi bir çok konuda özel eğitimler almıştır. Ayrıca yurt dışındaki Dünya’nın en önemli terapistlerinden hipnoterapi eğitimleri de almıştır. Hakkında daha detaylı bilgiye burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İzmir Psikolog, Pedagog ve Aile Danışmanı ekibi olarak alanında uzman kadromuzla danışanlarımızın sorunlarına göre profesyonel hizmet veriyoruz.


Aşağıdaki yorumlar bizden destek almış bazı danışanlarımızın yaptığı yorumlardır.

Ayrcıa doktortakvimi sitesindeki yorumlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Bazı Danışan Yorumlarımız

İzmirde psikolog arayışı içerisindeydim. 25 yaşındayım ve 5 senedir panik atak sorunum vardı. Kağan Beyle tanıştık ve bir sürece başladık. İlk seanstan itibaren sonuç mükemmeldi. Şuan hiçbir şikayetim kalmadı ve Kurumunuza teşekkür ediyorum.

Çocuğuma dikkat eksikliği ve hiperaktivite teşhisi konulmuştu. İlaç tedavisi alıyorduk. Uzun araştırmalar sonucunda İzmir’de Kağan Beyi tanıdım ve kendisinin dikkat eksikliği üzerinde uzmanlaştığını gördüm. Hemen destek almaya başladım ve dikkat çocuğumun sorunları gerçekten ciddi anlamda azaldı. Kağan Bey’den destek almadan önce dikkat eksikliğinin kronik bir problem olduğunu bile bilmiyorduk. Gerçekten bu sorunumuz için inanılmaz destek verdi ve çok teşekkür ederiz, iyi ki sizi keşfetmişim.

28 yaşındayım ve anksiyete tedavisi için destek alıyorum. Kendileri gayet ilgili ve sevecen. Gayet memnunum ve şuan seanslarıma devam etmekteyim. Sonuçları tekrar ekleyeceğim 🙂

Merhabalar, kurumunuza depresyon tedavisi için başvurdum ve destek aldım. Şuan hiç sorunum kalmadı eski normal yaşantıma geri döndüm. Çok kısa bir sürede sorunum çözüldü ( 2 seans gittim ). İlginiz ve destekleriniz için çok teşekkür ederim. Hiç bu kadar etkili ve kısa sürede geçeceğini bilmiyordum bile 🙂

İzmir’de psikolog arıyordum ve sosyal medya hesabımdan Kağan Beyle karşılaştım. 7 senedir Panik Atak sorunum var daha önce 2 kere İzmirde Psikoloğa gitmiştim. Fakat Kağan Beyi keşfettik sonra ondan destek almaya başladım ve bu süreç sonunda mükemmel değişimimi paylaşmak istedim. Çok ama çok teşekkür ediyorum. Eskiden yaşadığım ataklar beni gerçekten çok bunaltıyordu. Şuan o ataklardan eser kalmadı ve ne kadar teşekkür etsem az. Kendisi mükemmel biri ve çok başarılı. “İzmir Psikolog Tavsiyesi” verebileceğim ve kefil olabileceğim biridir. Gönül rahatlığıyla her probleminizi danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir