Evlilik ve Çift Terapisti İzmir

Aybros Psikoloji Merkezi olarak İzmir genelinde Gaziemir – Karşıyaka – Bergama ve Alsancak olmak üzere 4 farklı şubede evlilik terapisti İzmir ve çift terapisi izmir” uzmanlarımız hizmet vermektedir. Uzmanlarımız çiftlere ve evlilere profesyonel bir destek sağlamaktadır. Kullandıkları yöntemler bilimsel verilere dayanmakta olup, en etkili teknikler kullanılmaktadır.

Evlilik / Çift Terapisti Uzmanlarımız

evlilik cift terapisti kagan ay
Kağan AY – Evlilik, Çift ve Aile Terapisti
Bazı Danışan Yorumları

ba…..

Doğrulanmış kullanıcı

Bir süredir ilişki terapisti araştırıyordum sonuç olarak Kağan Bey i buldum. Geçimsizlik ve konuşamama sorunlarımız vardı bunları beraber çözdük. Çocuk yapmak istiyorduk fakat bu sorunlardan dolayı geri duruyorduk. Sınırlarımız, paylaşımımız düzenledik öğrendik eski hatalarımızı yapmayacağız inşallah. Uzmanımıza çok teşekkür ediyoruz ilgisi, yönlendirmesi aktifti. Gitmeden sadece dinliyor mu, nasıl bir tutumu olur kaygım vardı ilk seansta söndü:) memnunum, kendisine minnettarım.

 

Evlilik Çift ve İlişki Terapisi İzmir

Evliliklerin tamamı mutlu bir yuva kurma düşüncesi ile gerçekleştirilmektedir. Her insan bir evlilik gerçekleştirirken mutlu olmanın hayallerini kurmaktadır. Evliliğe adım atan her insan sevdiği insan ile attığı bu adımın hayallerini ve mutluluklarını süslemesini istemektedir. Ancak bazı durumlarda evliliğin getirdiği sorumluluklar ve problemler çiftlerde olumsuz etki yaratmaktadır. Ortaya çıkan bu olumsuz etkilerin giderilmesi ancak doğru çözüm yöntemleri geliştirildiği zaman mümkün olmaktadır. Çiftlerin doğru çözüm yöntemlerini geliştirmesinde en etkili faktör etkili iletişim teknikleridir. Yaşanılan sorunlar ya da alınması gereken sorumluluklar çift olarak doğru iletişim yöntemleri ile tartışılmalı ve olabilecek tüm alternatifler değerlendirilmelidir. Ancak her ne kadar doğru adımlar atılsa da bazı durumlarda sorunların çözümü ya da sorumlulukların paylaştırılmasında net bir karara varılamamaktadır. Bu gibi durumlarda çiftin evliliği korumak ve doğru çözümleri sağlamak için evlilik terapisti İzmir hizmeti geliştirilmiştir. Bu hizmet kapsamında çift ile doğrudan iletişim sağlanmaktadır. Bu sayede çiftin sorunları ya da çözmek istedikleri unsurlar tarafsız bir şekilde ele alınmaktadır.

İzmir Evlilik Terapisti Ve Evlilik Danışmanı Ne Yapar, Hangi Yöntemleri Kullanır?

İzmir evlilik ve çift terapisti,  evliliklerin daha sağlıklı ilişkiler üzerine sürdürülmesine imkan tanımaktadır. Yaşanılan her sorunun evliliği yıpratmasını engellemektedir. Aynı zamanda evlilik terapisti içerisine girilen çıkmazlara pratik ve kolay çözümler geliştirmektedir. Bu sayede her ve evlilik çok daha mutlu ve huzurlu bir şekilde sürdürülebilmektedir. İzmir evlilik terapistleri sadece sorun ya da problemler ortaya çıktığında değil evliliğin doğru temeller ile kurulmasında da etkin bir rol oynamaktadır. Bu sayede evliliğin her süreci olabilecek en doğru şekilde ele alınır ve mutlu evlilikler sağlanır.

Evlilik danışmanı İzmir, hizmeti sunulurken evliliklerde meydana gelebilecek en türlü problem ve sorun, evliliğin değerleri çerçevesinde ele alınmaktadır. Evlilik danışmanı hizmeti verilirken evliliğin olabilecek en kaliteli ve doğru şekilde sürülmesine imkan tanınmaktadır. Bu sayede evliliklerin mutlu bir şekilde sürdürülmesi sağlanmaktadır. Evlilik terapisti ve evlilik danışmanı evlilik içerisinde yer alan sorunların çözümünde etkin bir rol oynamaktadır.

Evlilik terapisti ve evlilik danışmanı hizmeti sunulurken, çiftlerin olabilecek en doğru şekilde dinlenmesi sağlanmaktadır. Bu noktada çiftlerin anlattıklarına bağlı olarak tarafız bir değerlendirme sağlanır. Bu değerlendirme kapsamında hatalar ve sorunlar tespit edilir. Ardından ise olabilecek en doğru çözüm yöntemleri geliştirilir. Evliliğin olabilecek en mutlu şekilde sürdürülmesine imkan tanınır.

Evlilik ve Çift Terapisti İzmir Fiyatları

Evlilik terapisti fiyatları belirlenirken olabilecek en uygun düzeylerin sağlanmasına özen gösterilmiştir. Sağlanan profesyonel ve kaliteli hizmetin yanında sunulan uygun fiyatlar olabilecek en yüksek memnuniyet oranlarının elde edilmesine imkan tanımaktadır. Evlilik terapisti İzmir fiyatları belirlenirken uygun düzeyi profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır. Bu sayede dileyen herkes evlilik terapisinin faydalarından yararlanabilmektedir. Bununla birlikte uygun fiyat düzeyi sağlanırken kalite ve profesyonellikten hiçbir şekilde ödün verilmemektedir. Bu sayede olabilecek en doğru hizmet en uygun fiyatlar ile alınmaktadır. İzmir genelinde evlilik danışmanlığı ve terapisti hizmeti, merkezlerimizde ortalama fiyatlar 250-350 tl arası değişmektedir.

İzmir Evlilik Terapisti Tavsiye 

İzmir evlilik terapisti ve çift terapisti tavsiye konusu ele alındığında mutlaka olabilecek en kaliteli hizmeti sağlayacak terapistler ile görüşmelerin sağlanması gerekmektedir. Aksi halde terapiden istenilen verimlilik elde edilememektedir. Her zaman alanında uzman bireyler ile çalışmak terapi sonuçlarının maksimum seviyede olumluluk sağlamasına imkan tanımaktadır. Doğru çözüm yöntemlerini geliştiren ve alanında uzman bireyler evlilik terapilerinin olabilecek verimli şekilde geçmesini sağlamaktadır. Evlilik terapisti sağladığı avantajlar ile evliliklerin çok daha mutlu ve huzurlu bir şekilde sürdürülmesine imkan tanımaktadır. Problem olsun ya da olmasın terapistler evliliğin geliştirilmesini sağlamaktadır.

Adreslerimiz :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın!