BİREYSEL DANIŞMANLIK VE PSİKOTERAPİ

İzmir'de uzman psikolog ekibi olarak sunduğumuz bireysel terapi, kişinin hayatında yaşadığı problemler ve hayatında istediği değişiklikler için kullanılan, eetkisi bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış, birçok problemde kullanılan bir tekniktir.

Bu süreç danışan ile psikolog başlar ve kişilik hakları, gizlilik ve özellik konularına uygun bir şekilde ilerler. Bunun diğer adı ise terapötik ilişkidir. Görüşme süresi 45 dakika ile 60 dakika arası sürmektedir. Bazı durumlarda tek seans yeterli olurken bazı durumlarda 2-3 veya daha fazla görüşmeye ihtiyaç duyulabilir. Bu kişilere göre farklılık gösterebilir.

Uzman Psikolog Önemi

GÖrüşme sağlanılan psikoloğun sizin danıştığınız konu veya probleminizle alakalı bilgiye ve yetkinliğe sahip olması önemlidir. Örneğin : aile içerisindeki sorunlar ve çelişkiler için aile danışmanı alanında uzman ve yetkin kişilerden destek almalısınız.
Bu nedenle ekimiz psikologları alanında yetkin, uzmanlaşmış kişilerden oluşturuyoruz ve danışan kişiye uygun psikoloğumuza yönlendiriyoruz.

Verdiğimiz Temel Hizmetler

Panik atak ve Panik bozukluk
Anksiyete (Kaygı)
Sosyal Fobi
Öfke ve Stres Yönetimi
Kişilik Bozuklukları
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Sınav Kaygısı ve Öğrenci Koçluğu
Uyku ve Yeme Bozuklukları
İlişki ve Karşı Cinsle İlgili Sorunlar
Kimlik Karışıklığı
İnternet Bağımlılığı

Bunların dışında yaşadığınız diğer problemleriniz için bize ulaşabilir ve profesyonel yardım alabilirsiniz.

Kullandığımız Psikoterapi Yöntemleri

Hipnoterapi
Bilişsel Davranışçı Terapi
EMDR
Şema Terapi

İzmir Psikolojik Danışmanlık Merkezi

İzmir'in Karşıyaka, Alsancak, Gaziemir ve birçok yerinde uzman ekibizle hizmet vermekte olup şehir dışı ve yurt dışındaki danışanlarımıza da online terapi desteği sağlıyoruz.
Nerede olursanız olun yanınızdayız.

Call Now ButtonHemen Arayın!