Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Karabağlar Psikolog

İzmir Gaziemir Şube...

Karabağlar Psikolog

İzmir Karabağlar ilçesinde psikolog arıyorsanız Gaziemir şubemizdeki psikologları inceleyip, bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Psikolog, 4 yıllık psikoloji bölümünü bitiren kişilere denilir. Karabağlar psikolog ekibimiz probleme yönelik birçok konuda destek vermektedir. Psikologlar, birçok alanda çalışabilmektedir. Ancak danışan görmek ve psikolojik destek vermek onlar için apayrı bir tecrübedir. Bu nedenle psikoloji bitirenler kendi alanlarına göre uzmanlaşmakta olup tecrübe edinmektedir.

Uzmanlarımız

Psikolog Esra Tunç

İzmir Psikolog

Psikolog Esra Tunç Profil Detay

Psikolog Furkan Yılmaz

İzmir Psikolog

Psikolog Furkan Yılmaz Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

Psikolog Merve N. Durukan

İzmir Psikolog

Psikolog Merve N. Durukan Profil Detay

Psikolog Vera Aslan

İzmir Psikolog

Psikolog Vera Aslan Profil Detay

Psikolog Nedir? Ne İş Yapar?

Gaziemir psikolog ekibimiz alanında uzmanlaşmış psikologlardan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra psikologlarımız meslektaşlarına süpervizyon da vermektedir. Psikoterapi süreci farklı bir tecrübe alanıdır. Eğitimi alınan psikoterapilerin uygulandığı vakit nasıl sonuçlar verdiği yakinen görülmüş olur.

Süreç nasıl işler?

Terapi desteği talep edildiği takdirde, yapılması gereken şey ilkin beklentileri düşünmek ve onları kaleme almaktır. Ardından psikolojik destek alınacak alana ilişkin doğru psikolog seçimi yapmak gerekir. Bunun için psikoloğun en başta psikoloji bölümünü bitirmiş olması gerekir. Alınmak istenen psikolojik desteğin türüne göre psikoloğun almış olduğu eğitim çerçevesinde bir İzmir psikolog seçimine karar verilir. Sonrasında seansa gidilir ve psikoloğun yönlendirmesi doğrultusunda yol alınır.

İzmir Karabağlar Psikolog Tavsiyesi

Psikolog İzmir Karabağlar ilçesinde bir arayış içerisindeyseniz Gaziemir şubemizdeki psikologları inceleyebilir ve bir randevu talep edebilirsiniz. Önemli olan doğru psikoloğun bulunmasıdır. Doğru danışan-doğru psikolog eşleşmesi her zaman için istenilen sonuçları vermiştir. Bu sebeple alınan psikolog tavsiyeleri doğrultusunda internet üzerinden gerekli inceleme ve araştırma yapılıp psikolog seçimine karar verilmelidir. Böylelikle yani doğru psikoloğu seçmenin verdiği iç huzurla alınacak olan psikolojik destekten daha fazla verim beklenebilir.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!

English Turkish