Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Konak Pedagog

İzmir Konak Çocuk Psikoloğu...

Konak Çocuk Psikoloğu

İzmir Konak'ta psikolog, pedagog, aile ve çift terapisti arıyorsanız alanında uzman kadromuzdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Konak Pedagog ekibimiz, İzmir’in önde gelen kliniklerinin başında gelir. Psikolojik rahatsızlıklar yaşamın her döneminde ortaya çıkabilecek olgulardır. Gerek yetişkin gerekse de çocuklar için uzman psikolog ve pedagoga olan ihtiyaç son derece fazladır. Hızlı yaşam döngüsü, yoğun iş hayatı, bazı problemleri de beraberinde getirir. Bunların başında, stres yönetimi, depresyon gelir. Yetişkinlerin ihtiyaç duydukları bazı terapiler içerisinde aile terapisi, çift ve evlilik terapileri de öne çıkar. Evlilik yaşantısı içerisinde kadın ve erkeğin kullandığı dil ve konulara bakış açıları da farklılıklar gösterir. İletişim eksikliğinin olduğu ortamlarda Pedagog terapistlerinden destek alınması gerekir. Konak Pedagog bu konuda uzman psikolog desteği sunar.Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

Psikolog Esra Tunç

İzmir Psikolog

Psikolog Esra Tunç Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten yorumları okuyarak bulduğumuz ve memnun kaldığımız psikoloji kurumu. Pedagogumuz çok güleç ve sıcakkanlıydı. Kızımız severek gidiyordu bizimle, ablasını evde sorduğu anlattığı oluyordu. 5.5 yaşındayız, eşimin iş durumundan dolayı anneden ayrılma kaygısı vardı bitti. Yine ayda bir takibe gideceğiz Alsancak psikolog arayan bizim gibi ailelere tavsiye ederim içiniz rahat gidebilirsiniz.

ah….e Doğrulanmış Kullanıcı


Uzun zamandır çocuğum için İzmir çocuk psikoloğu arıyordum ve çok şükür burayı buldum çocuğum da ben de artık daha rahatız çok yardımcı oldular gerçekten işlerinde çok iyiler.

kem….a. Doğrulanmış Kullanıcı


İzmir’in en iyi pedagoglarındansınız işini layığıyla profesyonelce yapıyorsunuz hasta doktor ilişkisini derine yasatıyorsunuz güler yüzlü olmanız güven veriyor tavsiye ederim.

zeh…ş. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyakada uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Mustafa K. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka’da uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Sibel S. Doğrulanmış Kullanıcı


Daha önce 6 yaşındaki çocuğumdaki tuvalet sorunu için destek almıştım. Biraz olumlu şekilde yol kat etsekte açıkçası pek memnun kalmadım. Daha sonra Hilal hanımla tanıştık ve bir sürece başladık. İyi ki gelmişim diyorum. Kendisinin ilgili çok güzel ve çocuğum seanslara severek geliyor. Bu çok önemli bir durum daha önceki yerde pek istekli gitmiyordu.

Pınar T. Doğrulanmış Kullanıcı


Hilal hanımdan 8 yaşındaki kızım için destek aldık. Kızımda hırçınlık ve uyku sorunları vardı. Geceleri çok geç saatlerde uyuyor ve sürekli uyanıyor ayrıca da sürekli bir ağlama hali vardı. Kendisi sayesinde hem ebeveyn olarak çok bilgilendim ve çok şey kazandım. Seanslarımıza düzenli bir şekilde devam ettik ve kızımdaki bu sorunlar eskisine göre yok denebilecek kadar az. Çocuğu için destek alacaklara öneriyorum.

Ceylin H. Doğrulanmış Kullanıcı


9 yaşındaki oğlumda dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Daha önce de çocuk psikoloğuna gitmiştik ve biraz değişimler olsa da tekrar eski haline geri döndü. Açıkçası pek memnun kalamadım. Ancak İzmir’de baya bir araştırma yaptıktan sonra aybros psikolojinin bu alanda çok başarılı olduğunu gördüm. Zaten Aliye hoca dehb uzmanı. Hem bizimle hem de çocuğumla birlikte çalıştılar. Bir süre devam ettik ve gerçekten o kadar çok şey varmış ki bu bozuklukta öğrenilmesi gereken. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite konusunda İzmir’de ve Bergama’da kesinlikle aybros psikoloji diyorum.

Aslı E. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuk psikolojisi anlamın da gördüğüm en mükemmel işinin ehli ve profesyonel yer fiyatları çok uygun kız kardeşim için gelmiştik ve ruh hali çok iyi şuanda.

Jülide S. Doğrulanmış Kullanıcı


6 yaşındaki kızımda içe kapanıklık, sürekli ağlama ve uyku sorunları vardı. Bu nedenle pedagogdan destek aldık. Gittiğimiz ilk seanstan itibaren kızım orayı çok sevdi ve seanslarına istekli bir şekilde gidiyordu. Düzenli bir şekilde seanslarımıza devam ettik ve şükür sorunlarımız düzeldi. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

Pelin G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada psikolog ve pedagog arıyorsanız kesinlikle önerebileceğim bir yer. Çok ilgili ve başarılılar. Desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Favian G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol katettik çok, teşekkürler

Durmuş U. Doğrulanmış Kullanıcı


Pedagogumuzdan memnun kaldık sıcak sevecen işinde de iyi biri. Tesekkur ederiz…

Dilem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Okul açıldığında oğlum anasınıfına girmemek için ağlardı 1 ay geçmesine rağmen bu durum değişmeyince tavsiye üzerine geldik ve 3.seansta oğlum artık isteyerek anaokulu gidiyor.

Zehra Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Kendi alanında iyi ve deneyimli bir ekip var. 5 seanslık aldığımız tedaviden çok memnun kaldık. Çocuğumuzda bariz değişimler yaşandı. Dahada iyi olacak inşallah. 💯👍

Kemal K. Doğrulanmış Kullanıcı


10 yaşındaki kızımda tırnak yeme ve kardeşini kıskanma problemimiz vardı. Son çare buraya  başvurduk ve ciddi anlamda iyiye doğru gidiyoruz. Emeklerinize sağlık.

Zehra K. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuklarda Görülen Ruhsal Sorunlar

Konak pedagog, çocuklarda bazı zamanlarda görülen çeşitli ruhsal problemlere çözüm bulmaya çalışır. Sabırlı yaklaşımları ile uzman pedagoglar eşliğinde hizmet sunulur. Kekemelik, konuşma geriliği, bilişsel açıdan gelişim geriliği, disleksi ya da teknoloji bağımlılığı gibi çok çeşitli problemeler yer alır. Çocuklardaki gelişim geriliği, yaşından beklenen hareketlerin yapılamaması ya da gecikmeli olarak yapılmasıyla nitelendirilir. Altında doğuştan gelen fizyolojik bir neden olduğu takdirde psikiyatr tarafından tedavisi gerekir. Fizyolojik bir neden olmayıp, dış kaynaklı sorunlar ise pedagoglar tarafından klinik tedavilerle çözülmeye çalışılır. İlaç tedavisi alan, fizyolojik sorunları olan çocuklar da günlük hayata kolay adapte olmak için pedagog desteği almalıdır. Bu konuda en çok yararlanılan terapi şekilleri, oyun terapileridir. Çocukların günlük yaşama dair çok fazla bilgiyi oyunla öğrendikleri bilinir. Kliniğimiz, bu konuda uzman psikolog desteği ile önerilen kuruluşlardandır.

Aile İçi Geçimsizlikler

Konak Pedagog, aile içerisindeki bazı sorunları kişilerin çocuklarını çözmesine yardımcı olacaktır. Günlük yaşamın hızlı döngüsü, kişinin kendine ve ailesine yeterince zaman ayıramayışına sebep olur. Depresyona sebep olan konuların başında da aile içi geçimsizlikler gelir. Ortada önemli bir sorun olmasa bile iletişime zaman ayrılmayışı, aile içi tartışmalara zemin hazırlamaktadır. Öfke kontrol noksanlığı, kıskançlıklar da geçimsizliklere sebep olur. Eşlerin ayrı ayrı ve birlikte terapiye alındığı durumlarda asıl sorunun kaynağına inilir. Bu terapilerden verim alınması için eşlerin isteyerek ve zorlama olmadan gelmeleri son derece önem taşır. Konak Pedagog, çiftler ve çocuklar arasındaki güven sorunlarının çözümü için güvenilir destek sunar. Depresyona sebep olan konular arasında yer alan yakınların kayıpları, günlük yaşama dair endişe, korku ve kaygılar yer alır. Bu sorunların çözümü için kurumumuzla irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!