Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Urla Pedagog

İzmi Urla Çocuk Psikoloğu ve Pedagog...

Urla Pedagog ve Çocuk Psikoloğu 

Urla'da pedagog ve çocuk psikologu arıyorsanız İzmir'de 4 şubesi bulunan kururumuzdaki profesyonel kadrodan destek alabilirsiniz.

Urla pedagog olarak bütün çocuklarınıza aynı özveri ile son derece sakin bir şekilde yaklaşım göstermeye çalışıyoruz. Çocuklar dünyanın yarısını oluşturur. Onları el üstünde tutmak gerekli bütün eğitimleri vererek onları geleceğe hazırlamak gerekir. Gelecek onların elindedir. Sağlıklı oldukları sürece gelecekte çok daha sağlıklı olacaktır. Çocuğa son derece özenli bir şekilde bakım yapılması gerekilir. Bakımdan kasıt yalnızca ona yemek yedirmek, elbise giydirmek ya da barınma ihtiyacını karşılamak demek değildir. Ebetteki bunların hepsini yapmanız gerekiyor, bunlar en temel yapmanız gereken şeylerdir. Bunların yanı sıra, zihinsel, bilinçsel psikolojisi de incelenmeli ve buna dikkat edilmelidir. Çocuklar hassas varlıklardır. Onları üzmeniz, onlara kızmanız, onların yanında tartışmanız küçük çocuklara kötü örnek oluyor. Bazen kendilerini kötü hissedip içine kapanık bir hal alırken bazen de kırılgan kavgacı bir çocuk olabiliyorlar. Çok sessiz sakin ve kendini ifade edemeyen çocuklarınız var ise bunlar bir travma geçirmiş olabilir. Çocuklarınızı pedagoglara götürmeniz gerekebilir.

Uzmanlarımız

Psikolog Esra Tunç

İzmir Psikolog

Psikolog Esra Tunç Profil Detay

Psikolog Merve N. Durukan

İzmir Psikolog

Psikolog Merve N. Durukan Profil Detay

Psikolog Furkan Yılmaz

İzmir Psikolog

Psikolog Furkan Yılmaz Profil Detay

Pedagog Nasıl Çalışır?

Her mesleğin belli bir prensibi var. Herkesin kendin göre iş yapma politikası bulunuyor. Pedagogların uzmanlık alanı çocukların düşünsel, ruhsal ve bilinçsel şekilleridir. Çocukların psikolojisi bozulmuş olabilir. Kendilerini iyi hissetmiyor olabilirler, altlarına kaçırıyor olabilirler, konuşamıyor, yürüyemiyor, insanlar ile iletişim kuramıyor olabilirler. Bunların hepsi bir travmanın sonucu olabilir. Küçükken çok korkmuş çok ürkmüş olabilirler. Siz ebeveynlere normal gelen tavırlar, davranışlar aslın da hiç de normal olmayabilir. Siz aileler bu sorunu göremiyor olabilirsiniz. Bu yüzden bir pedagoga başvurmak gerekir. Urla çocuk psikoloğu olarak çocuklarınızın psikolojisine önem veriyoruz.

Ergen Nedir? Ergen Psikoloğu Nasıl Olunur?

Psikolog olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık psikoloji bölümünü bitirmeniz gerekir. Başarılı olduğunuz bu dalda staj öğrencisi olarak çalışıp teorikte öğrendiğiniz bilgilerinizi pratiğe dökmeniz gerekir. Bunu da yaptıktan sonra hastanelerde işe başlayabilir ya da bir klinik açarak orada hizmet verebilirsiniz. Bu şekilde psikolog olduktan sonra hastalarınız ile birebir iletişim kurarak psikolojilerinin ne derece olduğunu ne kadar sorunlu, problemli bireylerle karşı karşıya olduğunuzu anladıktan sonra belli bir tedavi yöntemi uygulanır. Henüz yeni hastalanmış iseniz ve erken teşhis ile bizlere başvurduysanız bu sizin açınızdan çok daha faydalı bir durum olur. Urla ergen psikoloğu olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için son derece dereceli bir şekilde çalışıyoruz. Bu konuda kurumumuzdan destek alabilirsiniz.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!

English Turkish