Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Bayraklı Pedagog

İzmir Bayraklı Pedagog...

Bayraklı Çocuk Psikoloğu

Bayraklı pedagog çocuk ve ergen psikoloğu ekibimiz profesyonel olarak yılların tecrübesiyle İzmir'de 0-17 yaş arasındaki tüm konulara destek vermektedir.

Bayraklı Pedagog, alanında deneyimli kuruluşların başında gelir. Klinikte çalışan pedagog ve psikologlar, uzun yıllar hizmet vermiş olan deneyimli uzmanlardır. Çocuk gelişimi ve farklı yaş gruplarında oluşan ruhsal değişimler için ebeveynlerin bazı zamanlarda uzman destek almaya ihtiyacı bulunur. Ergenlik ve iki yaş dönemleri çocukların önemli şekilde değiştiği yaşlardır. Özellikle, otoriteye karşı kimlik kanıtlama şeklinde kendini gösteren ergenlik dönemi, gençler ve aileleri için zor dönemlerden biridir. Kontrolsüz internet kullanımı ve bağımlılığı, dikkat eksikliği, hiperaktivite gibi sorunlar için uzman pedagoglardan destek alınması önerilir. Bazı ruhsal değişim dönemleri ebeveynlerin tek başlarına mücadele edemeyecekleri dönemlerdir. Bu konuda uzman kişilerden destek alınması, bu sürecin kolay ve sağlıklı atlatılması için oldukça önem taşır.Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

Psikolog Esra Tunç

İzmir Psikolog

Psikolog Esra Tunç Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten yorumları okuyarak bulduğumuz ve memnun kaldığımız psikoloji kurumu. Pedagogumuz çok güleç ve sıcakkanlıydı. Kızımız severek gidiyordu bizimle, ablasını evde sorduğu anlattığı oluyordu. 5.5 yaşındayız, eşimin iş durumundan dolayı anneden ayrılma kaygısı vardı bitti. Yine ayda bir takibe gideceğiz Alsancak psikolog arayan bizim gibi ailelere tavsiye ederim içiniz rahat gidebilirsiniz.

ah….e Doğrulanmış Kullanıcı


Uzun zamandır çocuğum için İzmir çocuk psikoloğu arıyordum ve çok şükür burayı buldum çocuğum da ben de artık daha rahatız çok yardımcı oldular gerçekten işlerinde çok iyiler.

kem….a. Doğrulanmış Kullanıcı


İzmir’in en iyi pedagoglarındansınız işini layığıyla profesyonelce yapıyorsunuz hasta doktor ilişkisini derine yasatıyorsunuz güler yüzlü olmanız güven veriyor tavsiye ederim.

zeh…ş. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyakada uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Mustafa K. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka’da uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Sibel S. Doğrulanmış Kullanıcı


Daha önce 6 yaşındaki çocuğumdaki tuvalet sorunu için destek almıştım. Biraz olumlu şekilde yol kat etsekte açıkçası pek memnun kalmadım. Daha sonra Hilal hanımla tanıştık ve bir sürece başladık. İyi ki gelmişim diyorum. Kendisinin ilgili çok güzel ve çocuğum seanslara severek geliyor. Bu çok önemli bir durum daha önceki yerde pek istekli gitmiyordu.

Pınar T. Doğrulanmış Kullanıcı


Hilal hanımdan 8 yaşındaki kızım için destek aldık. Kızımda hırçınlık ve uyku sorunları vardı. Geceleri çok geç saatlerde uyuyor ve sürekli uyanıyor ayrıca da sürekli bir ağlama hali vardı. Kendisi sayesinde hem ebeveyn olarak çok bilgilendim ve çok şey kazandım. Seanslarımıza düzenli bir şekilde devam ettik ve kızımdaki bu sorunlar eskisine göre yok denebilecek kadar az. Çocuğu için destek alacaklara öneriyorum.

Ceylin H. Doğrulanmış Kullanıcı


9 yaşındaki oğlumda dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Daha önce de çocuk psikoloğuna gitmiştik ve biraz değişimler olsa da tekrar eski haline geri döndü. Açıkçası pek memnun kalamadım. Ancak İzmir’de baya bir araştırma yaptıktan sonra aybros psikolojinin bu alanda çok başarılı olduğunu gördüm. Zaten Aliye hoca dehb uzmanı. Hem bizimle hem de çocuğumla birlikte çalıştılar. Bir süre devam ettik ve gerçekten o kadar çok şey varmış ki bu bozuklukta öğrenilmesi gereken. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite konusunda İzmir’de ve Bergama’da kesinlikle aybros psikoloji diyorum.

Aslı E. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuk psikolojisi anlamın da gördüğüm en mükemmel işinin ehli ve profesyonel yer fiyatları çok uygun kız kardeşim için gelmiştik ve ruh hali çok iyi şuanda.

Jülide S. Doğrulanmış Kullanıcı


6 yaşındaki kızımda içe kapanıklık, sürekli ağlama ve uyku sorunları vardı. Bu nedenle pedagogdan destek aldık. Gittiğimiz ilk seanstan itibaren kızım orayı çok sevdi ve seanslarına istekli bir şekilde gidiyordu. Düzenli bir şekilde seanslarımıza devam ettik ve şükür sorunlarımız düzeldi. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

Pelin G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada psikolog ve pedagog arıyorsanız kesinlikle önerebileceğim bir yer. Çok ilgili ve başarılılar. Desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Favian G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol katettik çok, teşekkürler

Durmuş U. Doğrulanmış Kullanıcı


Pedagogumuzdan memnun kaldık sıcak sevecen işinde de iyi biri. Tesekkur ederiz…

Dilem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Okul açıldığında oğlum anasınıfına girmemek için ağlardı 1 ay geçmesine rağmen bu durum değişmeyince tavsiye üzerine geldik ve 3.seansta oğlum artık isteyerek anaokulu gidiyor.

Zehra Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Kendi alanında iyi ve deneyimli bir ekip var. 5 seanslık aldığımız tedaviden çok memnun kaldık. Çocuğumuzda bariz değişimler yaşandı. Dahada iyi olacak inşallah. 💯👍

Kemal K. Doğrulanmış Kullanıcı


10 yaşındaki kızımda tırnak yeme ve kardeşini kıskanma problemimiz vardı. Son çare buraya  başvurduk ve ciddi anlamda iyiye doğru gidiyoruz. Emeklerinize sağlık.

Zehra K. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuklarda Görülen Psikolojik Rahatsızlıklar

Bayraklı Çocuk Psikoloğu, çocuklarda görülen bilişsel ve ruhsal kaynaklı rahatsızlıkların tedavisine yönelik uygulamaları bulunur. Doğuştan gelen ve ilaç alımı gereken fizyolojik rahatsızlıklar için önerilen, psikiyatr yardımı almaktır. Hekimlerin kontrolünde verilecek ilaçlar ile eksik ya da fazla çalışan hormonların dengelenmesi sağlanır. Sinaps bağlantıları ile gerçekleşen sinir iletileri kişinin davranışları ile yakından ilgilidir. Bu tür tedaviler elbette, Ruh ve Sinir Hastalıkları konusudur. Terapist ve klinik psikologlar da çocuklardaki gelişimi gözleyerek, normalden sapan davranışların tedavisinde etkili olurlar. Geç konuşma, gelişim geriliği tedavisi, disleksi gibi okul çağında görülen bazı sorunların tedavisinde de pedagog ve psikologların desteği gerekir.

Çocuklarda Gelişim Geriliği

Çocuklardan belli yaş ve ay aralıklarında yapması gereken bazı işlevler bulunur. İki yaşına kadar temel kelimelerin söylenmesi, bir buçuk yaşına kadar yürüme gibi. Bu türlü işlevler için genelleştirilmiş gelişim eğrileri bulunur. Elbette bu gelişim eğrileri her çocuk için kabul edilebilir ufak değişimler gösterir. Sapmaların fazla olmaması gerekir. Örnek verecek olursak; dört yaşına kadar her çocuğun konuşması, aksi halde altında sorun aranması gerekir. Evde iki dil konuşulan ya da çocukla ilgilenilmeyen durumlarda çocukların geç konuştuğu görülür. Bu konuda pedagoglardan destek alınır. Oyun terapisi ile konuşma geriliği ve bilişsel bazı sorunların tedavisi gerçekleşir. Çocukların pek çok şeyi oyun içerisinde fark etmeden öğrenmeleri söz konusudur. Bu nedenle çocuk pedagogları, oyundan oldukça fazla yararlanırlar. Otizm tedavisinde de psikolog desteği ile bu kişilerin yaşam kalitesi arttırılarak hayata katılımları sağlanır.

Deneyimli Psikologlar

Bayraklı Ergen Psikoloğu ve pedagog ekibiyle  çocuk ve ergenlikle birlikte görülen her türlü psikolojik bunalım ve ruhsal değişimler için önerilen kliniklerdir. Kliniğimiz uzman psikologları ile sabırlı yaklaşımlar gösterir. Madde bağımlılığı, öfke kontrolü gibi sorunlar için de kliniğimizden destek alınması önerilir. Ergenlik, ilk çocukluk dönemindeki gibi en hızlı büyümenin görüldüğü bir zaman dilimidir. Genç, fiziksel değişimine ruhsal açıdan hemen adapte olamaz. Böyle uyum sorunlarının yaşandığı anlarda kliniğimiz psikolog ve pedagogları, profesyonel destek sunarlar.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!