Karşıyaka Psikolog

Psikolog İzmir Karşıyaka-Mavişehir-Bostanlı Uzman Psikolog Desteği

İnsanlar genel olarak birçok farklı konuda yardıma ihtiyacı olan varlıklardır. Psikolojik destekte bu yardım türlerinden biridir. Temel ihtiyaçlar nasıl ki karşılanması gerekiyor ise, ruhta kendi içerisinde belirli temel ihtiyaçlara gerek duymaktadır.  Psikolojik destek kişilerin duygusal, düşünsel ve bilişsel olarak yaşadıkları sıkıntıları çözmektedir. Kişiler bu sayede çevreyi daha net görerek, kendilerini daha iyi bir şekilde tanıma fırsatı elde eder. Karşıyaka psikolog merkezimiz sizlere ihtiyaç duyduğunuz ilgili psikolojik konularda destek vermektedir.

Karşıyaka Psikolog Tavsiye

Mavişehir psikolog, Bostanlı psikolog ve Karşıyaka’da psikolog tavsiyesi arıyorsanız destek verdiğimiz bazı danışan yorumlarına burayı tıklayarak bakabilirsiniz. Merkezimizde bilimsel olarak kanıtlanmış ve bdt, hipnoterapi, emdr, varolçu terapi gibi en etkili tekniklerle tedavi yöntemi uygulanmaktadır.

Detaylı Bilgi & Randevu için : 0545 838 8880 0541 866 8880

Uzmanlarımız
karsiyaka psikolog
Uzm. Psikolog Ezgi AKTAŞ
karsiyaka psikolog
Yetişkin/Çift ve Aile Psikoloğu Kağan AY
psikolog izmir karsiyaka
Çocuk/Ergen ve Aile Uzmanı Hilal Körümdük
Bazı Danışan Yorumları

vey…t

Doğrulanmış kullanıcı

Karşıyaka’da uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.
sib….e
Doğrulanmış kullanıcı
Karşıyaka psikolog aile terapisi aldığım hocamız işinde çok başarılı sorunlara her zaman çözüm odaklı en ufak detayına kadar ilgilenip bize gerekli desteklerini sunuyor. Profesyonel bir doktor herkese tavsiye ederim sağlığınızı önemli güvenli ellere bırakın kendinizi.
ümr…
Doğrulanmış kullanıcı
Aile terapisi aldığımız merkez. Psikolog bey anlayışlı ve problemlerimizle ilgiliydi. Dinleyip, geçmedi. Sorunlara dair üzerine düşündükçe kendi başımıza çözmeyi de başardık. Ayırdığımız zamana sonuna kadar değdi bu destek. Eşimle daha rahat kavga etmeden konuşabiliyoruz.
şim…a
Doğrulanmış kullanıcı
Eşimle 3 ay önce evlilik terapisi aldığımız ve somurtarak girip gülümseyerek çıktığımız kurum. Hâlâ eşimle aramızda bak şunu şöyle yapıyorsun Kağan beye gidersek orda ne diyeceksin gibi şakalarımalar yaparız 🙂 Karşıyakada psikolog arayanlar ulaşsın buradan gönül ferahlığıyla destek alabilir.
gay….t
Doğrulanmış kullanıcı
Karşıyakada uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

al…..k

Doğrulanmış kullanıcı

Kağan hocama 6 aydır devam ediyorum 6 ay önce artık iyice bunaldığım sıkışmış vaziyette olduğum bir anda aniden bulup gitmiştim. Doğru bir karar verdiğimi her geçen ay daha iyi anladım. Beni, yaşadıklarımı, önceden görmediklerini ya da görmekten kaçtığım şeyleri bir bir önüme koydu. Beraber değerlendirdik çoğu şeyi. Aştığım şeyler oldu hala sıkıntısını yaşadığım şeyler de var fakat eskisinden daha cesaretli ve isteklinin. Boş vermiyorum. Kağan hocamı psikolog arayan bireylere tavsiye ederim.

uğ….n….

Doğrulanmış kullanıcı

Hocamızdan eşimle bir türlü çözemediğimiz problemlerimiz 4 seans danışmanlık aldık. Ne konuşabiliyorduk ne huzurumuz kalmıştı. Bunların üzerine yoğunlaştı hocam ve bize bir önayak rehber oldu. Değişimimiz çocuğumuza da yansıdı. Çok memnun kaldık kendi başımıza senelerdir çözemediğimiz sıkıntılarımızı konuşup anlıyoruz

fe….y

Doğrulanmış kullanıcı

Hocamdan kızımın dikkat dağınıklığı için psikolojik destek aldık. Zorlanıyorduk artık. Kızım derslere vermiyor ne desek 40 kere söylettiriyor. Bu böyle olmaz deyip danıştık. Biz mi bir şeyleri yanlış yaptık diye fakat işin rengi apayrıymıs. Bizi aydınlattı neler yapılmalı konuştuk anlaştık devam ediyoruz. Memnunuz

al….k
Doğrulanmış kullanıcı

Aile terapisi için destek aldık, küçük diyeceğimiz sıkıntılar hep önümüze çıkıyordu. Kağan hocamıza danıştık seanslara başladık çok da fayda gördük. İletişim kuramıyorum kendimizi bildim bileli. Bunda da gelişme sağladık. Teşekkür ediyoruz tekrar hocama. Psikolog tavsiyesi isteyen olursa aklımdaki uzman belli 🙂

Karşıyaka Psikolog ve Psikolojik Danışmanlık Merkezimizdeki Hizmetler

Psikolojik danışmanlık hizmeti kişilerin kendilerini tanımasına, farkındalık kazanmasına ve çözemediği problemleri gidermesine yardımcı olur. Bu danışmanlık desteği içerisinde kişilerin çeşitli problemlerine yardımcı olmaktadır. Kişilerin daha uyumlu olması, olaylara objektif bakmak, duygu durumunu kontrol etmesi ve özgüvenini geliştirilmesi sağlanır. İzmir Karşıyaka psikolog hizmeti sizlere daha iyi bir hayat yaşamanız için yardımcı olmaktadır. Merkezimizde verilen danışmanlık hizmetleri ise şu şekildedir;

 • Aile Terapisi ve Danışmanlığı
 • Bireysel ve Yetişkin Psikoterapi
 • Evlilik ve İlişki Terapisi
 • Cinsel Terapi
 • Çocuklarda Görülen Psikolojik Sorunlar
 • Ergenlik Sorunları

Bu gibi problemler yaşayan kişiler rahatlıkla psikolog Karşıyaka merkezimizdeki uzman psikologlarımızdan destek alabilirler.

Psikolog Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok kişi zaman zaman hayatında problem yaşamaktadır. Bu problemler çocukluktan, yetişkinlik sırasında yaşananlardan veya yetişkinlik döneminde kişilerin başına gelebilir. Bu gibi durumlarda uzman biri tarafından destek almak kişiler için oldukça faydalı olabilir. Psikolog İzmir Karşıyaka ekibimiz, kişilere profesyonel bir psikolojik destek vermektedir. Kişiler psikolog seçerken dikkat etmesi gereken durumlar ise şu şekildedir;

 • Gideceğiniz kişinin nasıl bir yöntem tercih ettiğine dikkat edin.
 • Danışmak için gideceğiniz kişinin gerçekten psikolog olup, olmadığına dikkat edin.
 • Deneyimli bir psikolog tercih edin.
 • Özellikle dalında uzman bir psikolog bularak, destek isteyin.
 • Tanınan ve kişiler tarafından tavsiye edilen bir psikolog tercih edin.

Karşıyaka psikolog tavsiyesi için bu gibi durumlara dikkat etmelisiniz. Merkezimiz İzmir’de tavsiye edilen ve en çok bilinen psikolog kurumlarından biridir. Özellikle kişilerin iyi bir terapi alması adına problemine göre uzmanlaşmış ve deneyimli bir psikoloğumuza yönlendirmekteyiz.

Adres :

Tuna, Cemal Gürsel Cd. No:186/8, 35600 Karşıyaka/İzmir (iskele karşısı, rohan irish bar üstü, yazgılı apt.)

İletişim Numaralarımız :

0541 866 8880

0545 866 8880

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın!