Karşıyaka Psikolog

İzmir Karşıyaka-Mavişehir-Bostanlı Uzman Psikolog Desteği

İnsanlar genel olarak birçok farklı konuda yardıma ihtiyacı olan varlıklardır. Psikolojik destekte bu yardım türlerinden biridir. Temel ihtiyaçlar nasıl ki karşılanması gerekiyor ise, ruhta kendi içerisinde belirli temel ihtiyaçlara gerek duymaktadır.  Psikolojik destek kişilerin duygusal, düşünsel ve bilişsel olarak yaşadıkları sıkıntıları çözmektedir. Kişiler bu sayede çevreyi daha net görerek, kendilerini daha iyi bir şekilde tanıma fırsatı elde eder. Karşıyaka psikolog merkezimiz sizlere ihtiyaç duyduğunuz ilgili psikolojik konularda destek vermektedir.

Karşıyaka Psikolog ve Psikolojik Danışmanlık Merkezimizdeki Hizmetler

Psikolojik danışmanlık hizmeti kişilerin kendilerini tanımasına, farkındalık kazanmasına ve çözemediği problemleri gidermesine yardımcı olur. Bu danışmanlık desteği içerisinde kişilerin çeşitli problemlerine yardımcı olmaktadır. Kişilerin daha uyumlu olması, olaylara objektif bakmak, duygu durumunu kontrol etmesi ve özgüvenini geliştirilmesi sağlanır. İzmir Karşıyaka psikolog hizmeti sizlere daha iyi bir hayat yaşamanız için yardımcı olmaktadır. Merkezimizde verilen danışmanlık hizmetleri ise şu şekildedir;

 • Aile Terapisi ve Danışmanlığı
 • Bireysel ve Yetişkin Psikoterapi
 • Evlilik ve İlişki Terapisi
 • Cinsel Terapi
 • Çocuklarda Görülen Psikolojik Sorunlar
 • Ergenlik Sorunları

Bu gibi problemler yaşayan kişiler rahatlıkla psikolog Karşıyaka merkezimizdeki uzman psikologlarımızdan destek alabilirler.

Psikolog Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok kişi zaman zaman hayatında problem yaşamaktadır. Bu problemler çocukluktan, yetişkinlik sırasında yaşananlardan veya yetişkinlik döneminde kişilerin başına gelebilir. Bu gibi durumlarda uzman biri tarafından destek almak kişiler için oldukça faydalı olabilir. Psikolog İzmir Karşıyaka ekibimiz, kişilere profesyonel bir psikolojik destek vermektedir. Kişiler psikolog seçerken dikkat etmesi gereken durumlar ise şu şekildedir;

 • Gideceğiniz kişinin nasıl bir yöntem tercih ettiğine dikkat edin.
 • Danışmak için gideceğiniz kişinin gerçekten psikolog olup, olmadığına dikkat edin.
 • Deneyimli bir psikolog tercih edin.
 • Özellikle dalında uzman bir psikolog bularak, destek isteyin.
 • Tanınan ve kişiler tarafından tavsiye edilen bir psikolog tercih edin

Karşıyaka psikolog tavsiyesi için bu gibi durumlara dikkat etmelisiniz. Merkezimiz İzmir’de tavsiye edilen ve en çok bilinen psikolog kurumlarından biridir. Özellikle kişilerin iyi bir terapi alması adına problemine göre uzmanlaşmış ve deneyimli bir psikoloğumuza yönlendirmekteyiz.

Karşıyaka Psikolog Tavsiye

Mavişehir psikolog, Bostanlı psikolog ve Karşıyaka’da psikolog tavsiyesi arıyorsanız destek verdiğimiz bazı danışan yorumlarına burayı tıklayarak bakabilirsiniz. Merkezimizde bilimsel olarak kanıtlanmış ve bdt, hipnoterapi, emdr, varolçu terapi gibi en etkili tekniklerle tedavi yöntemi uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir