Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Kuşadası Pedagog

Çocuk Psikoloğu ve Pedagog Kuşadası...

Kuşadası Çocuk Psikoloğu ve Pedagog

Kuşadası'nda pedagog veya çocuk psikoloğu arıyorsanız İzmir'de 4 şubesi bulunan ve tüm konularda destek sağlayan kurumumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz

Kuşadası Pedagog olarak çocuklara en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Pedagoglar inceleme alanı çocuk olan bir daldır. Çocukların duygusal, sosyal ve zihinsel gelişimleri için araştırma yapan, bilgi toplayan bilim dalına pedagoji denir. Pedagog alanında gelişen uzman statüsüne giren kişilere pedagog denir. Çocuklar her ülkenin kalkınması için en önemli etkendir. Yarınlarımızı çocuklara emanet ediyoruz. Çocuklara doğdukları günden beri özenle davranıyor, onları en iyi şekille yetiştirmek için son derece özverili bir şekilde ilgileniyoruz. Çocukların gelecekte karşılaşabilecekleri sorunlara karşı onları korumak, sorunlarla baş etmelerine yardımcı olmak ebeveynlerin görevidir. Ancak bazı durumlarda ailelerin destekleri yetersiz kalıyor. Bu yetersizlik esnasında da pedagoglar devreye giriyor.Memnuniyet ve Çözüm Odaklı

Memnuniyet
100%

Çözüm Odaklı
100%

Başarılı ve Kesin Çözüm
100%

Tavsiye Edilme
100%


Uzmanlarımız

İzmir Psikolog

Profil Detay

Psikolog Esra Tunç

İzmir Psikolog

Psikolog Esra Tunç Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay


Danışan Yorumları

İnternetten yorumları okuyarak bulduğumuz ve memnun kaldığımız psikoloji kurumu. Pedagogumuz çok güleç ve sıcakkanlıydı. Kızımız severek gidiyordu bizimle, ablasını evde sorduğu anlattığı oluyordu. 5.5 yaşındayız, eşimin iş durumundan dolayı anneden ayrılma kaygısı vardı bitti. Yine ayda bir takibe gideceğiz Alsancak psikolog arayan bizim gibi ailelere tavsiye ederim içiniz rahat gidebilirsiniz.

ah….e Doğrulanmış Kullanıcı


Uzun zamandır çocuğum için İzmir çocuk psikoloğu arıyordum ve çok şükür burayı buldum çocuğum da ben de artık daha rahatız çok yardımcı oldular gerçekten işlerinde çok iyiler.

kem….a. Doğrulanmış Kullanıcı


İzmir’in en iyi pedagoglarındansınız işini layığıyla profesyonelce yapıyorsunuz hasta doktor ilişkisini derine yasatıyorsunuz güler yüzlü olmanız güven veriyor tavsiye ederim.

zeh…ş. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyakada uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Mustafa K. Doğrulanmış Kullanıcı


Karşıyaka’da uzman pedagog ve çocuk psikolojisi hizmeti veren kurum. Kızım da biz de çok seviyoruz kendilerini. Çözüm sürecinde uzatmıyorlar, neyse onu bildirip hızlı şekilde ilerliyorlar bizim kanımız o. Kaka tutma sorunumuz bebeklikten beri vardı, bunu aştık şükür.

Sibel S. Doğrulanmış Kullanıcı


Daha önce 6 yaşındaki çocuğumdaki tuvalet sorunu için destek almıştım. Biraz olumlu şekilde yol kat etsekte açıkçası pek memnun kalmadım. Daha sonra Hilal hanımla tanıştık ve bir sürece başladık. İyi ki gelmişim diyorum. Kendisinin ilgili çok güzel ve çocuğum seanslara severek geliyor. Bu çok önemli bir durum daha önceki yerde pek istekli gitmiyordu.

Pınar T. Doğrulanmış Kullanıcı


Hilal hanımdan 8 yaşındaki kızım için destek aldık. Kızımda hırçınlık ve uyku sorunları vardı. Geceleri çok geç saatlerde uyuyor ve sürekli uyanıyor ayrıca da sürekli bir ağlama hali vardı. Kendisi sayesinde hem ebeveyn olarak çok bilgilendim ve çok şey kazandım. Seanslarımıza düzenli bir şekilde devam ettik ve kızımdaki bu sorunlar eskisine göre yok denebilecek kadar az. Çocuğu için destek alacaklara öneriyorum.

Ceylin H. Doğrulanmış Kullanıcı


9 yaşındaki oğlumda dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Daha önce de çocuk psikoloğuna gitmiştik ve biraz değişimler olsa da tekrar eski haline geri döndü. Açıkçası pek memnun kalamadım. Ancak İzmir’de baya bir araştırma yaptıktan sonra aybros psikolojinin bu alanda çok başarılı olduğunu gördüm. Zaten Aliye hoca dehb uzmanı. Hem bizimle hem de çocuğumla birlikte çalıştılar. Bir süre devam ettik ve gerçekten o kadar çok şey varmış ki bu bozuklukta öğrenilmesi gereken. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite konusunda İzmir’de ve Bergama’da kesinlikle aybros psikoloji diyorum.

Aslı E. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuk psikolojisi anlamın da gördüğüm en mükemmel işinin ehli ve profesyonel yer fiyatları çok uygun kız kardeşim için gelmiştik ve ruh hali çok iyi şuanda.

Jülide S. Doğrulanmış Kullanıcı


6 yaşındaki kızımda içe kapanıklık, sürekli ağlama ve uyku sorunları vardı. Bu nedenle pedagogdan destek aldık. Gittiğimiz ilk seanstan itibaren kızım orayı çok sevdi ve seanslarına istekli bir şekilde gidiyordu. Düzenli bir şekilde seanslarımıza devam ettik ve şükür sorunlarımız düzeldi. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

Pelin G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada psikolog ve pedagog arıyorsanız kesinlikle önerebileceğim bir yer. Çok ilgili ve başarılılar. Desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Favian G. Doğrulanmış Kullanıcı


Bergamada uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol katettik çok, teşekkürler

Durmuş U. Doğrulanmış Kullanıcı


Pedagogumuzdan memnun kaldık sıcak sevecen işinde de iyi biri. Tesekkur ederiz…

Dilem K. Doğrulanmış Kullanıcı


Okul açıldığında oğlum anasınıfına girmemek için ağlardı 1 ay geçmesine rağmen bu durum değişmeyince tavsiye üzerine geldik ve 3.seansta oğlum artık isteyerek anaokulu gidiyor.

Zehra Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Kendi alanında iyi ve deneyimli bir ekip var. 5 seanslık aldığımız tedaviden çok memnun kaldık. Çocuğumuzda bariz değişimler yaşandı. Dahada iyi olacak inşallah. 💯👍

Kemal K. Doğrulanmış Kullanıcı


10 yaşındaki kızımda tırnak yeme ve kardeşini kıskanma problemimiz vardı. Son çare buraya  başvurduk ve ciddi anlamda iyiye doğru gidiyoruz. Emeklerinize sağlık.

Zehra K. Doğrulanmış Kullanıcı


Çocuğum İçin Hangi Durumlarda Pedagog Desteği Almalıyım?

Pedagoglar çocukların gelişiminde son derece önemlidir. Psikolojisi bozulan bireylere yardım etmek için psikolog ve pedagog gereklidir. Pedagoglar çocukların zihinsel sosyal sorunlarına çözüm bulmak için onlara terapi veriyor. Terapinin verilmesi gereken durumlar şu şekildedir; çocuğun yalan söylemesi sizler tarafından kolay ve basit bir şey gibi görünse de bu onda bir alışkanlık haline gelir ve yaşı ilerlese dahi bu alışkanlık devam eder. Çocuğunuz paylaşmayı öğrenmediyse ve herhangi bir eşyasını paylaşmıyorsa, oyuna ve teknolojiye bağımlılığı varsa, çocukta aşırı inatçılık varsa, beslenme alışkanlıkları düzenli değilse, çocuğun eğitimsel problemleri var ise, uyku alışkanlığında sorun ve problem varsa, yemek yememe, diğer yaşıtları ile uyum konusunda problem yaşıyorsa, bağlanma problemi varsa direkt olarak pedagoga başvurmak gerekir. Kuşadası çocuk psikoloğu olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarf ediyoruz.

Pedagoglar Tam Olarak Hangi Alanlarda Hizmet Verirler?

Okullarda çocukların daha iyi ve daha verimli bir şekilde çalışma yürütebilmesi için çalışırlar. Eğitim konularında, materyallerin tanıtılmasında genel olarak bu süreçte siz ebeveynlere ve de çocuklara yardım ediyorlar. Çocuklarınızda uyumsuzluk, başarısızlık, isteksizlik, gibi çeşitli sorunlar var ise kurumumuzu arayarak yardım isteyebilirsiniz. Kurumumuzdaki en iyi pedagoglar ve psikologlar sizlere hizmet veriyor. Zekâ seviyelerinde bir gerilik varsa, dikkat eksikliği varsa Kuşadası ergen psikoloğu olarak çocuklarınızı en iyi şekilde geliştirmek, onlara en iyi hizmeti vermek için son derece özverili bir şekilde hizmet veriyoruz. Ergen bireylerin asi hareketleri ve dik kafaları yüzünden birçok sorun yaşıyorlar. Ebeveyn ve çocuk ilişkilerinde sorunlar meydana geliyor. Kurumumuzda bu konuda hizmet veriyoruz. Bu konuda kurumumuzdan destek alabilirsiniz.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!