Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Kuşadası Pedagog

Çocuk Psikoloğu ve Pedagog Kuşadası...

Kuşadası Çocuk Psikoloğu ve Pedagog

Kuşadası'nda pedagog veya çocuk psikoloğu arıyorsanız İzmir'de 4 şubesi bulunan ve tüm konularda destek sağlayan kurumumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz

Kuşadası Pedagog olarak çocuklara en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Pedagoglar inceleme alanı çocuk olan bir daldır. Çocukların duygusal, sosyal ve zihinsel gelişimleri için araştırma yapan, bilgi toplayan bilim dalına pedagoji denir. Pedagog alanında gelişen uzman statüsüne giren kişilere pedagog denir. Çocuklar her ülkenin kalkınması için en önemli etkendir. Yarınlarımızı çocuklara emanet ediyoruz. Çocuklara doğdukları günden beri özenle davranıyor, onları en iyi şekille yetiştirmek için son derece özverili bir şekilde ilgileniyoruz. Çocukların gelecekte karşılaşabilecekleri sorunlara karşı onları korumak, sorunlarla baş etmelerine yardımcı olmak ebeveynlerin görevidir. Ancak bazı durumlarda ailelerin destekleri yetersiz kalıyor. Bu yetersizlik esnasında da pedagoglar devreye giriyor.

Uzmanlarımız

Psikolog Esra Tunç

İzmir Psikolog

Psikolog Esra Tunç Profil Detay

Psikolog Merve N. Durukan

İzmir Psikolog

Psikolog Merve N. Durukan Profil Detay

Psikolog Furkan Yılmaz

İzmir Psikolog

Psikolog Furkan Yılmaz Profil Detay

Çocuğum İçin Hangi Durumlarda Pedagog Desteği Almalıyım?

Pedagoglar çocukların gelişiminde son derece önemlidir. Psikolojisi bozulan bireylere yardım etmek için psikolog ve pedagog gereklidir. Pedagoglar çocukların zihinsel sosyal sorunlarına çözüm bulmak için onlara terapi veriyor. Terapinin verilmesi gereken durumlar şu şekildedir; çocuğun yalan söylemesi sizler tarafından kolay ve basit bir şey gibi görünse de bu onda bir alışkanlık haline gelir ve yaşı ilerlese dahi bu alışkanlık devam eder. Çocuğunuz paylaşmayı öğrenmediyse ve herhangi bir eşyasını paylaşmıyorsa, oyuna ve teknolojiye bağımlılığı varsa, çocukta aşırı inatçılık varsa, beslenme alışkanlıkları düzenli değilse, çocuğun eğitimsel problemleri var ise, uyku alışkanlığında sorun ve problem varsa, yemek yememe, diğer yaşıtları ile uyum konusunda problem yaşıyorsa, bağlanma problemi varsa direkt olarak pedagoga başvurmak gerekir. Kuşadası çocuk psikoloğu olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarf ediyoruz.

Pedagoglar Tam Olarak Hangi Alanlarda Hizmet Verirler?

Okullarda çocukların daha iyi ve daha verimli bir şekilde çalışma yürütebilmesi için çalışırlar. Eğitim konularında, materyallerin tanıtılmasında genel olarak bu süreçte siz ebeveynlere ve de çocuklara yardım ediyorlar. Çocuklarınızda uyumsuzluk, başarısızlık, isteksizlik, gibi çeşitli sorunlar var ise kurumumuzu arayarak yardım isteyebilirsiniz. Kurumumuzdaki en iyi pedagoglar ve psikologlar sizlere hizmet veriyor. Zekâ seviyelerinde bir gerilik varsa, dikkat eksikliği varsa Kuşadası ergen psikoloğu olarak çocuklarınızı en iyi şekilde geliştirmek, onlara en iyi hizmeti vermek için son derece özverili bir şekilde hizmet veriyoruz. Ergen bireylerin asi hareketleri ve dik kafaları yüzünden birçok sorun yaşıyorlar. Ebeveyn ve çocuk ilişkilerinde sorunlar meydana geliyor. Kurumumuzda bu konuda hizmet veriyoruz. Bu konuda kurumumuzdan destek alabilirsiniz.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!

English Turkish