İzmir Buca Psikolog

Hayatımızın sorunları arasında yer alan psikoloji problemlerini çözmek için tedavi olunmalıdır. Çeşitli nedenlerden ötürü oluşan psikolojik sorunlar, aile, iş veya sosyal sebeplerden kaynaklı olabilir. Bireylerin hayatını olumsuz yönde etkileyen ve kalıcı sorunlara yol açan psikolojik rahatsızlıklar için bir psikoloğa gidilmelidir. İzmir Buca Psikolog bu konuda destek alabileceğiniz ve tedavi olabileceğiniz bir kliniktir. Aile danışmanlığı hizmeti, çocuk ergen ve ruh sağlığı alanlarında tedavi hizmetlerinin verildiği Buca Psikolog, uzman doktorlar ile hizmet vermektedir. Tüm psikolojik rahatsızlıkların ve ruhsal sağlığının tedavi edildiği Buca psikoloğuna başvurmadan önce iletişim numarası aracılığıyla randevu alabilirsiniz.

Buca Psikoloji Merkezi        

Psikolojik sorunlar ve ruh sağlığı ile ilgili problemler kişinin hayatını zorlaştırmakta ve daha ciddi hastalıklara yol açmaktadır. Bu gibi sorunların üstesinden gelebilmek için ise bir psikoloğa başvurulması gerekmektedir. Aile danışmanlığı, ruh sağlığı, depresyon, çocuk ergen ve ruh sağlığı alanlarında tedavi hizmeti veren Buca psikoloji merkezine başvuruda bulunarak hemen tedaviye başlayabilirsiniz. Uzman psikologlar tarafından tedavi edileceğiniz bu psikoloji merkezinde farklı durumlarınız için de destek alabilirsiniz. Çocuklarınızın ruhsal ve zihinsel gelişiminin durumunu da takip edebileceğiniz psikoloji merkezine farklı alanlarda da başvurabilirsiniz.

Buca Psikolog Hizmetlerimiz

Aile, iş yaşamı, sosyal hayatla ilgili psikolojik sorunlar yaşayan kişiler, bir psikolog tarafından destek almalı ve tedavi olmalıdır. Farklı psikolojik sorunları meydana getiren bu durumların üstesinden gelmek için Buca psikoloji merkezine başvuruda bulunabilirsiniz. Depresyon, ergenlerin yaşadığı sorunlar ve daha birçok alanda tedavi hizmeti veren uzmanların bulunduğu Buca Psikolog merkezinde tedavi süreci başlamadan önce ise hastalık tanısı konulmaktadır. Evlilik terapisti ve aile terapisti alanında da tedavi hizmeti verilen Buca psikoloji merkezine iletişim numarası aracılığıyla ulaşıp, randevu oluşturabilirsiniz.

Psikoterapi Çeşitleri Nelerdir?

  • Bilişsel davranışçı terapisi
  • Emdr terapisi
  • Dinamik psikoterapisti
  • Bireysel terapi
  • Aile terapisti
  • Grup terapisi
  • Evlilik danışmanlığı
  • Psikoegitim

Psikolojik sorunlar, tedavi edilmesi gereken durumlardır ve tedavi edilmediği sürece kişi için daha ciddi problemlerin oluşmasına yol açabilir. Depresyon ve daha birçok farklı psikolojik hastalığın oluşmasına neden olan bu gibi durumlar için tarama testleri geliştirilmiş ve psikoterapi tedavisi uygulanmaktadır. Bireysel terapi, evlilik danışmanlığı, grup terapisi, psikoeğitim, aile terapisi, Emdr terapisi psikolojik sorunların engellenmesi için uygulanan tedavilerdir. Kişinin psikolojik sorunlarının çözümü için etkili bir tedavi yöntemi olan psikoterapi ile birlikte tarama testi uygulaması da yapılmaktadır. Tarama testi aşamasında ise bireyin yaşadığı psikolojik sorunun düzeyi öğrenilmektedir. Bireysel terapi, aile terapisi ve daha farklı birçok psikoterapi tedavisinin uygulandığı Buca Psikolog bu konuda eğitimli uzmanlar ile tedavi yapmaktadır. Bireysel olarak uygulanan terapi ise 50 dakika, aile terapisi 90 dakika sürmektedir. Bu süreler, bireylerin yaşadığı psikolojik sorunların düzeyine göre değişiklik gösterebilir. Ancak ilk seanslar, bir sonraki seanslara kıyasla daha uzun olabilir.

İzmir Buca Psikolog Psikoterapi Tedavisi

Depresyon, aile sorunları, sosyal çevre sorunlarına bağlı olarak psikolojik rahatsızlıklar yaşatan kişiler için geliştirilmiş tedavi yöntemleri ve tarama testleri bulunmaktadır. Bu tarama testleri ile bireyin içinde bulunduğu psikolojik durum tespit edilir ve tedavi uygulaması uygun bir şekilde yapılır. Psikolog İzmir Buca psikoloji alanında uzman destek ile tedavi sürecine  başlayan ve psikoterapi uygulayan bir psikoloji merkezidir. Bireysel, aile ve evlilik ilişkisi konusunda psikoterapi tedavisi alabileceğiniz Buca psikoloji merkezinde çocuklar için de psikolojik tedavi uygulanmaktadır. Psikolojinin her alanında geliştirilmiş tedavi yöntemleri ile hizmet veren Buca Psikolog merkezine iletişim numarası aracılığıyla ulaşıp muayene için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın!