Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

İzmir Cinsel Terapi

İzmir Cinsel Terapi...

Cinsel Terapi

İzmir Cinsel Terapi içerisinde Vajinismus, çocuk sahibi olma süreci, cinsel istek azlığı ve fazlalığı, cinselliğe dair fobiler, kadınlarda orgazm problemleri gibi konuları içerir. Aybros Psikoloji merkezi olarak sizlerin aile yaşamını sekteye uğratabilecek her türlü cinsel probleminizin çözüm sürecinde yanınızdayız.

İzmir Cinsel Terapi Merkezi

İzmir’de Cinsel Terapi Merkezi desteğimiz Karşıyaka-Gaziemir ve Bergama şubelerimizde verilmektedir.
Cinsel problemleriniz varsa İzmir Cinsel Terapi Merkezi olarak bu sorunlarınızı alanında uzman kadromuzla birlikte çözebilir ve destek alabilirsiniz. Destek verilirken probleme yönelik en etkili ve bilimsel yöntemler kullanılmaktadır.

“İzmir Cinsel Terapi Merkezi” olarak Diğer cinsel sorunlarınız için bizlere ulaşabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Kurumumuzun en önemli unsurlarından biri danışanlarımızın mahremiyeti ve gizliliğidir.

Cinsel Terapi Neden Gerekli

İlişkilerimizin kalitesini ve doğruluğunu etkileyen bazı etmenler vardır. Bir ilişkideki cinsel yetersizlik, cinselliğin tatmin edici olmayışı ve yetersizlikler ilişkimizdeki diğer sorunlara yol açar. Çiftlerin yaşamış olduğu cinsel sorunlar hayatlarını duygusal, ilişkideki iletişim ve diğer sorunlara yol açabildiği için ilişkilerde olumsuzluklar ve geçimsizlik başlayabilir. Bu tür durumlarda kişinin bir danışmanlık sürecine başlaması ve destek alması hayatını büyük ölçüde değiştirecek ve kalitesini artıracaktır.

Uzmanlarımız

Psikolog Furkan Yılmaz

İzmir Psikolog

Psikolog Furkan Yılmaz Profil Detay

Psikolog Vera Aslan

İzmir Psikolog

Psikolog Vera Aslan Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

 

Danışan Yorumları

Eşimle aramızda çözemediğimiz sorunları ve birbirimize karşı söylemek istediklerimizi yanlış söylediğimizi Merve hanım sayesinde olumlu yönde değiştirdik. Ayrıca cinsel problemlerimizi de kendisi sayesinde geride bıraktık. Katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Lale Y. Doğrulanmış Kullanıcı

Eşimle aramızda tahammülsüzlük, iletişimsizlik ve cinsel sorunlar vardı. Biraz araştırma yaptıktan sonra Merve hanımla karşılaştık ve iyi ki karşıma çıkmış. İlgisi alakası çok güzel ve bir o kadar da samimi. Benimle alakalı cinsel sorunlarda düzelmeler oldu ve eşim bunu fark ettikten sonra sorunlarımız ciddi anlamda düzelmeye başladı. Seanslarımıza düzenli devam ettik ve şuan çok memnunuz. Herkese tavsiye ediyorum.

Pınar S. Doğrulanmış Kullanıcı

Vajinismus sorunum için başvurdum. Sürece başladıktan 5 seans sonra ciddi değişimler kat ettik. Seanslarımı iple çekiyordum açıkçası çünkü bu durum beni çok yormuştu. Sürecin sonunda hayatımı değiştirdi diyebilirim. Bu sorundan müzdarip herkese mutlaka öneriyorum.

Yeliz Y. Doğrulanmış Kullanıcı

Yakın bir arkadaşımın önerisi üzerine Merve hanımdan destek almaya başladım. Cinsel problemlerim vardı ve ne yapacağımı bilemez durumdaydım. Bu durum hayatımı çok büyük ölçüde etkiliyordu. Bu kadar etkili olacağını ve iyi geleceğini bilmiyordum ancak öyle olmadı 🙂 Bana kendisi çok iyi geldi. Tavsiye ederim.

İrfan R. Doğrulanmış Kullanıcı

Kendisi alanında gerçekten çok başarılı ve mükemmel biri. Cinsel isteksizliğim vardı ve daha önce bir kere daha psikoloğa giden biri olarak yazabilirim ki bu alanda sorunu olan herkes Merve hanıma gitmeli. Hem eşimle aramdaki sorunlar düzeldi hem de kendi huzurum yerine geldi çok teşekkür ederim.

Mehmet Y. Doğrulanmış Kullanıcı

Cinsel sorunlarımız yüzünden eşimle artık boşanma aşamasına kadar gelmiştik. Sürekli bir huzursuzluk ve mutluluk hakimdi. Son çare bir destek almaya karar verdik. Aramızdaki sorunları farklı bir pencereden görmemizi sağladı Merve hanım. Hem de cinsel problemlerimizde düzelmeler oldu. Hiç beklemediğimiz şekilde her geçen zamanda eşimle olan bu durumlar olumlu yönde değişmeye başlamıştı. Ne kadar teşekkür etsek azdır.

Merve S. Doğrulanmış Kullanıcı

 

Cinsel sorunlarımız yüzünden eşimle artık boşanma aşamasına kadar gelmiştik. Sürekli bir huzursuzluk ve mutluluk hakimdi. Son çare bir destek almaya karar verdik. Aramızdaki sorunları farklı bir pencereden görmemizi sağladı Merve hanım. Hem de cinsel problemlerimizde düzelmeler oldu. Hiç beklemediğimiz şekilde her geçen zamanda eşimle olan bu durumlar olumlu yönde değişmeye başlamıştı. Ne kadar teşekkür etsek azdır.

İzmir Cinsel Terapist Konu Başlıkları

Erken Boşalma Tedavisi

Birleşim anından kısa bir süre sonra gözlenir. (yaklaşık 1,2 dakika) Tedavi edilen ve en çok görülen cinsel sorundur ve bu oran %40 a yakındır.

Cinsel İlişki Anında Acı Duyma (Disparoni)

Birleşim öncesi, esasında ya da sonrasında duyulan, cinsel bölge ile ilgili ağrıdır.

Orgazm Bozuklukları Tedavisi

Erkeklerde büyük bir güçlükle boşalmaya ulaşmaya ve ya hiç ulaşamamadır. Kadınlarda sürekli olarak gecikme veya orgazmın hiç olmamasıdır. Reddedilme korkusu, gebe kalma korkusu gibi düşünceler etkili olabilmektedir.

Vajinismus Tedavisi

Vajinanın ilişki esnasında penisin girişini engelleyecek şekilde kasılmasıdır. Bu problemi bir travma ve cinsel taciz gibi olaylar etkileyebilir.

 

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!

English Turkish