İzmir Cinsel Terapi

“İzmir Cinsel Terapi Merkezi, İzmir Cinsel Tedavi, Cinsel Terapi İzmir”


Cİnsel Terapi İzmir

İzmir’de Cinsel Terapi Merkezi Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz.
Cinsel problemleriniz varsa İzmir Cinsel Terapi Merkezi olarak bu sorunlarınızı alanında uzman kadromuzla birlikte çözebilir ve destek alabilirsiniz.

Cinsel Terapi Neden Gerekli

İlişkilerimizin kalitesini ve doğruluğunu etkileyen bazı etmenler vardır. Bir ilişkideki cinsel yetersizlik, cinselliğin tatmin edici olmayışı ve yetersizlikler ilişkimizdeki diğer sorunlara yol açar. Çiftlerin yaşamış olduğu cinsel sorunlar hayatlarını duygusal, ilişkideki iletişim ve diğer sorunlara yol açabildiği için ilişkilerde olumsuzluklar ve geçimsizlik başlayabilir. Bu tür durumlarda kişinin bir danışmanlık sürecine başlaması ve destek alması hayatını büyük ölçüde değiştirecek ve kalitesini artıracaktır.

İzmir Cinsel Terapist Konu Başlıkları

Erken Boşalma Tedavisi
Birleşim anından kısa bir süre sonra gözlenir. (yaklaşık 1,2 dakika) Tedavi edilen ve en çok görülen cinsel sorundur ve bu oran %40 a yakındır.

Cinsel İlişki Anında Acı Duyma (Disparoni)
Birleşim öncesi, esasında ya da sonrasında duyulan, cinsel bölge ile ilgili ağrıdır.

Orgazm Bozuklukları Tedavisi
Erkeklerde büyük bir güçlükle boşalmaya ulaşmaya ve ya hiç ulaşamamadır. Kadınlarda sürekli olarak gecikme veya orgazmın hiç olmamasıdır. Reddedilme korkusu, gebe kalma korkusu gibi düşünceler etkili olabilmektedir.

Vajinismus Tedavisi
Vajinanın ilişki esnasında penisin girişini engelleyecek şekilde kasılmasıdır. Bu problemi bir travma ve cinsel taciz gibi olaylar etkileyebilir.

Cinsel İstek Bozuklukları

Cinsel Uyarılma Bozuklukları

“İzmir Cinsel Terapi Merkezi” olarak Diğer cinsel sorunlarınız için bizlere ulaşabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Kurumumuzun en önemli unsurlarından biri danışanlarımızın mahremiyeti ve gizliliğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir