Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Bergama Pedagog

İzmir Bergama Pedagog...

Bergama Çocuk Psikoloğu

Bergama'da pedagog arıyorsanız uzman çocuk psikologları ve pedagoglarımızdan çocuğunuzdaki problemler için profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Çocuklar, bir ülkenin geleceğidir. Geleceğin mimarları olarak onlardan beklenti, bir hayli fazladır. Pedagog, geleceğin mimarı olarak gördüğümüz bu çocukların bilhassa zihinsel gelişimini ve psikolojisini takip eden, muhtemel sorunlar karşısında danışmanlık yaparak çözüm üreten uzmanlara denilmektedir. Bergama pedagog yalnızca psikolojik problemler hususunda değil; aynı zamanda duygusal, zihinsel, sosyal ve fiziksel açılardan da doğru çocuk yetiştirme adına rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunarlar.

Bergama pedagog böyle sorunlarla veya problemlerle karşılaşıldığı vakit değerlendirilmesi gereken önemli bir seçenek olarak karşımızda durmaktadır. Ebeveynin çocuğu adına üzerine düşen en önemli görev ve sorumluluk, kuşkusuz büyüme aşamasında onun ruh halinin en doğru şartlar içerisinde gelişmesini sağlamaktır. 4 şubesi bulunan, İzmir’in önde psikolojik danışmanlık merkezi olan kurumumuzda danışan gizliliği ve güvenilirlik ön planda olmaktadır. Ayrıca çocuk psikoloğu ve pedagoglarımız sadece bu alanda çalışmakta ve yılların tecrübesiyle çocuklarda görülen tüm problemleri en etkili ve en kısa sürece çözüme kavuşturmak için profesyonel destek sağlamaktadır.

Bergama pedagog uzmanlarımız tarafından destek verilen bazı konular

 • Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu
 • Alt ıslatma
 • Tuvalet sorunları
 • Kekemelik
 • Okul Sorunları
 • Gelişimsel Sorunlar
 • Hırçınlık
 • Öfke
 • Yalan Söyleme
 • Sürekli ağlama
 • İçe Kapanıklık
 • Özgüven Sorunları
 • Davranış bozuklukları
 • Duygusal Sorunlar
 • Konuşma bozuklukları
 • Öğrenme güçlüğü
 • Geç konuşma
 • Cas Testi
 • Zeka testleri
 • Wisc-r Testi

ve bunlar gibi diğer tüm sorunlarınız için Bergama’da pedagog arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzmanlarımız

Psikolog Esra Tunç

İzmir Psikolog

Psikolog Esra Tunç Profil Detay

Psikolog Merve N. Durukan

İzmir Psikolog

Psikolog Merve N. Durukan Profil Detay

Psikolog Furkan Yılmaz

İzmir Psikolog

Psikolog Furkan Yılmaz Profil Detay

 

Danışan Yorumları

Dikkat eksikliği ve hiperaktivite ilkokuldan beri var çocuğumda teşhisli. Hocamızı bu yüzden tercih ettik. Dehb de çok araştırma yaptık oklar hep Hilal hocamıza çıktı. Pedagog uzmanıyla beraber etraflıca ele alıyorlar. Bu güzel sonuçlar verdi. Eğitimine de katıldım Hilal hanım’ın şöyle söyleyebilirim dediği kadar var yani bir kurumdan 8 10 seansta alacağınız faydayı birkaç saate bir güne sığdırmış. Bir-çok şey öğrendim, farkındalığın arttı ve eskiden nerde hata yapıyorum sorularına artık cevap bulabiliyorum. Nasıl davranmalı ne yapmamalı kendimden emin hissediyorum. Çok teşekkür ediyorum çocuğum ve ailem adına.

Melis S. Doğrulanmış Kullanıcı


Dikkat dağınıklığı için psikolojik destek aldık hocamdan. Seanslarımızdan gayet memnun, sonuçları 2. ayın ortasından görüyoruz. Çok zorlandığımız günlerden sonra kendisi ailemizin bir ferdi gibi oldu. Verdiği teknikleri ve dehb de beslenme ile ilgili önerilerini uyguluyoruz. Zamanla çok daha iyi olacağız inşallah.

İrem Z. Doğrulanmış Kullanıcı

 

Pedagog / Çocuk Psikoloğundan Ne Zaman Destek Alınımalıdır?

Çocuk gelişimi ve büyümesi sırasında pek çok problemle veya sorunla karşılaşılabilmektedir. Ancak ille de sorun olduğu vakit pedagoga ve çocuk psikoloğuna gidilecek diye bir kural yoktur. Bazen sadece belli konularda danışma hizmeti almak için de pedagoga ve çocuk psikoloğuna başvurulabilir. Pedagog Bergama yöresinde akla gelen tüm sorularda, sorunlarda ve konularda kapsamlı bir şekilde hizmet vermekte; danışanların veya ebeveynlerin yeterli bilgiye sahip olarak danışma merkezinden ayrılmalarını arzu etmektedir. Bu, hemen hemen tüm pedagogların ve çocuk psikologlarının amaçladığı ve arzuladığı bir durumdur. Bir pedagogdan veya çocuk psikoloğundan yardım alınacağı vakit kesinlikle tereddüt edilmeden irtibata geçilmelidir.

İzmir Bergama Tavsiye Edilen Uzman Pedagog Merkezi

İzmir Bergama pedagog, ebeveynlerin göremediği ve çocuk üzerinde olumsuz etki bırakan davranışları, uzmanlığı gereği rahatlıkla görüp düzeltilmesi konusunda aileye danışmanlık hizmeti vermektedir. Çocukların ruhsal gelişimleri konusunda ailelere psikolojik destek veren ve onlara doğru davranışlar hususunda yardım elini uzatan pedagoglar, çocukların eğitim hayatında karşılaştığı sorunlar konusunda da çocuklara ve ebeveynlerine yardımcı olurlar.

Son yıllarda kaliteli ve bilinçli çocuk yetiştirmeye fazlasıyla ilgi gösterilmeye başlanmıştır. Bu durum alanında uzman kişilerden profesyonel destek almayı da beraberinde getirdi. Çocuk yetiştirmenin son derece zorlu bir eylem olduğu düşünülecek olursa; Bergama çocuk psikoloğu uzmanlarımız her zaman için başvurulabilecek ve profesyonel destek alınabilecek kişilerdir.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!

English Turkish