Bergama Psikolog

Bergama Psikolog – Aile ve Evlilik Terapisti – Uzman Ekip

“Bergama psikolog” , aile – evlilik – çift terapisti arayan hemşehrilerimiz için psikolojik danışmanlık almak isteyenlere özetle bilmeleri gereken bilgileri, psikoterapi süreci ile ilgili sık sorulan soruları cevapladığımız yazımıza hoş geldiniz. Bergama’da psikolog ihtiyacı bulunan halkımıza hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.

İzmir’de 4 şubesi bulunan Aybros Psikoloji merkezi profesyonel ekibi ve yılların tecrübesiyle, alanında uzman ekibiyle danışanın problemine göre uygun psikologdan destek vererek, en etkili yöntemlerle çalışma yapmaktadır.

Telefon Numaraları :

Telefon 1 : 0551 178 0213
Telefon 2 : 0551 178 0215

Bergama Psikolog Ekibimiz

psikolog bergama
Uzm. Psikolog/Pedagog Ezgi AKTAŞ
bergama psikolog
Yetişkin/Aile ve Çift Psikoloğu Kağan AY

Uzm. Psikolog Ezgi AKTAŞ’ın Bazı Danışan Yorumları

pel…g

Doğrulanmış kullanıcı

6 yaşındaki kızımda içe kapanıklık, sürekli ağlama ve uyku sorunları vardı. Bu nedenle pedagogdan destek aldık. Gittiğimiz ilk seanstan itibaren kızım orayı çok sevdi ve seanslarına istekli bir şekilde gidiyordu. Düzenli bir şekilde seanslarımıza devam ettik ve şükür sorunlarımız düzeldi. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

gül….

Doğrulanmış kullanıcı
Psikolog desteği aldığımız bize iyi gelen doktorumuz. Minnet ve şükran duyuyoruz. Ailece. Bergama’da psikoloji doktoru arayanlara tavsiye uzman. Bize faydası çok oldu, kavgalarımız boş şeyler için tartışmalarımız bitti desek yeri. Soğukluklar kırgınlıklar canımızı yakmıyor artık. Çok teşekkürler hocam

lin…s.

Doğrulanmış kullanıcı

17 yaşında ergen oğlum var ve derslerine karşı aşırı ilgisizdi. Okul başarısı çok düşmüştü ve sürekli bilgisayar oynuyordu. İleriki hayatını olumsuz etkilememesi için ergen psikoloğundan bir destek almaya karar verdim. Oğlumu psikoloğu seveceğini devam edeceğini düşünmüyordum ama durum öyle olmadı 🙂 Beklediğimden çok daha memnun kaldım.

hand….e.

Doğrulanmış kullanıcı
Oğlumun aşırı şımarıklığı ve şiddete merakı olması sebebiyle tavsiye üzerine Bergama uzman çocuk psikoloğuna gittik. Her seans sonunda bayağı bir gelişme kaydettik. Yavaş yavaş aklı başında ve uslu bir çocuk oldu. Gerçekten uzman ve çocuk psikolojisinden çok iyi anlayan bir pedagog
pel….u.
Doğrulanmış kullanıcı
İsinin ehli yetkin psikolog ve pedagogların bulunduğu bir kurum. Biz aile terapisi için başvurduk, 6. seansımızı da yaptık çok değişim yaşadık, gelişme kaydettik. Aile danışmanlığı bitsin çocuğumuz için de psikolojik destek alacağız gece korkuları ve kaygısı yüksek. Pedagogunuzla da tanışmıştık. Ben tavsiye ediyorum psikoloğumuzu
türk….e
Doğrulanmış kullanıcı
Toplam üç seans bireysel sorunlarım için destek aldım. Artık yaşadığım sorunlar yok diyebilirim. Uzmanım aşırı yetkin ve ilgiliydi, çok teşekkür ederim. Bergama psikolog arayan herkese kesinlikle öneririm.
nur…a.
Doğrulanmış kullanıcı
Çocuk psikolojisi anlamın da gördüğüm en mükemmel işinin ehli ve profesyonel yer fiyatları çok uygun kız kardeşim için gelmiştik ve ruh hali çok iyi şuanda.
jül…s.

Doğrulanmış kullanıcı

Bergama’da uzman ekibiyle psikolog ve pedagog hizmeti veren kurum. Biz aile terapisi aldık 7 ya da 8 seanstı tam emin olamıyorum. Memnun kaldık, çözemediğimiz sorunlarımızın artık canımızı sıkmadığını görüyoruz. Çok yol kat ettik çok, teşekkürler
asl…v.
Doğrulanmış kullanıcı
Bergama psikolog için tavsiye ederim. Anksiyete tedavisi için destek aldım memnunum daha rahatım tavsiye edilen uzman zaten Kağan Bey. çok teşekkürler

Psikolog Kağan AY’ın Bazı Danışan Yorumları

Halil CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111258
Bergama’da psikolog arayışındaydım Kagan Beyi buldum. İlişkilerle ilgili problemlerim vardı, eskiden getirdiğim, karsımdaki kişiye zarar verdiğimi düşünüyordum. Artık ilişki hayatımın bozulması ve bunun üzerine düşünmek çok yormuştu. Birlikte 4 seans çalıştık. Daha önce gitseydim de bazı şeyleri önceden görüp gerçekleşmesine mahal vermeseydim dedim. Simdi farklı bir insanla birlikteyim ve daha huzurluyum. Öğrendiklerimi uyguluyorum. Bir seans da kız arkadaşımla gittim. Çok şükür mutluyum. Kağan Bey’i tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni

Demet
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111140
Kağan Bey’i arkadaşımın aracılığıyla buldum. Eski ilişkiden kalan kabullenemediğim ve tekrar adım atmamı engelleyen şeyler vardı içimde. Özgüvenimin dibe vurduğu dönemdi çalışmaya başladık. Bir ilişkiye başlamaktan, güvenmekten artık korkmuyorum. Daha da önemlisi kendimle ilgili olan şeylerin farkına vardıkça ayaklarım yere daha sağlam basar oldu. Korkuların, kaybetme korkum neyden kaynaklanıyormuş çalıştıkça öğrendikçe hem şaşırdım hem rahatladım. İzmir’de tavsiye edeceğim ilişkiler konusunda donanımlı bir psikolog, psikologum 😊
     4 Beğeni

Burak
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110913
Kağan Bey’den geçmiş ilişkimde aşamadığım ve özgüvenimi toplayamamama sebep olan bir durum için gitmiştim. O buhran içinde kendisine nasıl ulaştığımı bile hatırlayamıyorum ama iyi ki bulmuşum. EMDR yi bana tanıttı ve beraber bir yola çıktık. Kendimle barışığım ve aynı hataları tekrarlamayacağımı biliyorum artık. Hala online olarak görüşüyoruz, İzmir’e döndüğümde sorunum olursa gideceğim tek isim Anksiyete ve panik bozukluğumu aşmamda kendisinden büyük fayda sağladım. İlgi ve alakası da beklediğimden daha fazlaydı.

     Teşekkürler

Zeynep
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106168
Merhaba, ben karşımda bu kadar anlayışlı, bu kadar iyi niyetli , mesleğini seven hoşgörülü bir insan beklemiyordum. Böyle biri olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendime aşamadığım olaylardan dolayı instagram hesabında rast gelip tanıştığım kağan bey bana çok yardımcı oldu. Olmaya da devam ediyor. Kağan bey sayesinde ne kadar güçlü bir insan olduğumun farkına vardım . Kağan bey mesleğinde başarılı ,saygılı ,samimi her konuda yardımcı olmaya çalışan müsait olmadığı anlarda bile müsait olduğu anda mutlaka size geri dönüş yapan bir psikolog kesinlikle tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni

Ayten BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
► Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106086
Teşekkürler Kağan Ay çok sıkıntılı içinden çıkılmaz hal almış moralimi hayatımı bir dost gibi dinleyip anlayıp tavsiyelerde bulunup tekrar ayağa kalkabilmeme yardımcı olduğunuz Rahatsızlığıma hangi yöntemlerin fayda vereceğini bizzat araştırıp doğru tedaviyle iyileşmememi sağladığınız Hayattan ailemden çocuklarımdan dahi kopmuşken onlara tekrar sarılabilmeyi umudu ışığı yaşamın aslını görebilmemi sağladığınız için Hepsinden önemlisi kaybettiğim güvenimi geri kazanmama yardımcı olduğunuz için… Teşekkürler binlerce kez…
     7 Beğeni
mel….
Doğrulanmış kullanıcı

Bergamada psikolog arıyordum ve internette karşılaştım. Hem kendim için yetişkin psikoterapisi hem de 7 yaşındaki çocuğum için pedagog desteği aldık. Çocuğumda davranış bozuklukları ve dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Ekipleri gerçekten çok başarılı ve samimi. Araştırdığım kadar varmış dedim ilk gittiğimden beri. Çok memnun kaldık ve ne zaman bir ihtiyacımız olsa direk gideceğim kurumdur. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

ire….ka.

Doğrulanmış kullanıcı

4 seans Kağan hocadan çift terapisi desteği aldık. Evliliğimiz öyle bir noktaya gelmişti ki artık boşanacaktık. Aşamadığımız yıllardır birçok sorun vardı, ne yapacağımızı bilemedik ve bu noktada kağan beyle tanıştık. İyi ki tanışmışız diyorum çünkü kendisi sayesinde evliliğimiz kurtuldu diyebilirim. Olaylara ne kadar yanlış bakıyormuşuz meğer. Bize çok şey kattı Kağan hoca katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

ümra…..g..

Doğrulanmış kullanıcı

Açıkçası psikoloğa gidip gitmemekte kararsızdım. İlk başta beni anlar mı acaba diye önyargılı yaklaşıyordum. Sonra bir karar verip gittim. İlk seanstan çıktığımda ön yargım tamamen kırılmış ve iyi ki bu sürece girmişim diyorum. Yaşadığım sorunlarda büyük düzelmeler oldu. Bana çok iyi gelmişti. Kararsız kalıp ön yargılı olan herkese tavsiye ediyorum çünkü insana çok şey katıyor. Hatta bir sorun olmasa bile hayatımızla ilgili olumlu birçok şey kazanıyoruz.

gaye..uy..

Doğrulanmış kullanıcı

3 yıldır yaşadığım panik atak sorunum vardı. Bergama psikolog arayışındaydım. Ne dışarı çıkabiliyor ne hayattan zevk alabiliyordum. Bir çıkmaza girmiştim sanki. Kağan hocayla tanıştıktan sonra hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim. Kendisini bir arkadaşım tavsiye etmişti ve internetten araştırdığımdan çok daha fazlası diyebilirim. Kısa bir sürede seanslarıma düzenli devam ettim ve çok memnun kaldım. Keşke ve keşke daha önce tanışsaymışım diyorum. Kendisine çok ama çok teşekkürler.

yağ….pe…

Doğrulanmış kullanıcı

Aile içerisinde sürekli anlaşmazlıklar yaşıyorduk. Artık birbirimizle iletişim kuramıyorduk ve evde huzurumuz kalmamıştı. Aybros psikolojiden aile terapisi desteği aldık ve uzmanımızın profesyonelliği bize yansımıştı. Her seanstan sonra farkındalığımız daha çok artıyor ve olaylara bakış açımız farklılaşıyordu. Şu an halimizden çok memnunuz ve eski huzurumuza geri kavuştuk. Artık bir sorunla karşılaşsak bile kazandığımız yöntemler sayesinde çok daha doğru bir şekilde çözebiliyoruz.

hand…l

Doğrulanmış kullanıcı

Eşimle aramızda  kıskançlık ve iletişim sorunları vardı. Bu durum ikimizi de olumsuz etkiliyor ve artık hayattan zevk alamıyorduk. Bergamada psikolog ararken Aybros psikolojiyle karşılaştık ve bir tanığımda buradan destek almıştı. Onunla görüştüm ve memnun kaldığını söylemişti. Gerçekten bize çok iyi geldi. Evlilik sorunları yaşayan herkese mutlaka tavsiye ederim. İşlerinde çok başarılı ve ilgililer.

ers….pe.

Doğrulanmış kullanıcı

9 yaşındaki oğlumda dikkat eksikliği bozukluğu vardı. Daha önce de çocuk psikoloğuna gitmiştik ve biraz değişimler olsa da tekrar eski haline geri döndü. Açıkçası pek memnun kalamadım. Ancak İzmir’de baya bir araştırma yaptıktan sonra aybros psikolojinin bu alanda çok başarılı olduğunu gördüm. Zaten Kağan hoca dehb uzmanı. Hem bizimle hem de çocuğumla birlikte çalıştılar. Bir süre devam ettik ve gerçekten o kadar çok şey varmış ki bu bozuklukta öğrenilmesi gereken. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite konusunda İzmir’de ve Bergama’da kesinlikle aybros psikoloji diyorum.

aslı….

Doğrulanmış kullanıcı
Anksiyete ve Takıntı sorunum için destek aldım. 25 yaşındayım. Açıkçası 2 seans sonra bu kadar değişeceğimi bilmiyordum. İlk zamanlardan itibaren çok güzel bir şekilde olumlu değişimler yaşadım. Tabii seanslarıma düzenli devam ettim bırakmadım. Ben çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
https://www.doktortakvimi.com/kagan-ay/psikoloji-aile-terapisi/izmir adresinden diğer yorumları görebilirsiniz.

Bergama Psikolojik Danışmanlık Merkezi Hizmetlerimiz:

  • Bireysel ( Yetişkin ) Psikolojik Danışmanlık
  • Aile Terapisi ve Danışmanlığı
  • Evlilik ve Çift Terapisi
  • Çocuk Psikoloğu ve Pedagog
  • Ergen Terapisi

bergama psikolog bergama özel psikolog

Ne Zaman Bergamada Psikolog Desteği Alınabilir

Tek başına yalnız, anlaşılmamış, çaresiz, ümitsiz hissettiğiniz, çözemediğiniz problemleriniz varsa. Eskiden tat aldığınız, keyif veren şeylerden artık mutluluk duyamıyorsanız. Hayatınızı, ilişkinizi, işinizi, kendi düzeninizi ya da doğrudan ailenizi etkileyen sorunlardan şikayetçiyseniz. Eşinizle, partnerinizle iletişim kuramıyorsanız, ilişkinizde kopukluklar soğukluk hakimse, boşanma dillendiriliyorsa. Anksiyete, panik atak, kaygı problemleri, depresyon gibi psikiyatrik problemlerle mücadele ediyorsanız. İlaç kullanıyor fakat yeterli bulmuyorsanız. Bu ve benzeri problemlerde alanında yetkin bir psikolog ile Bergama psikolog ve psikolojik danışmanlık sürecine başlamanız uygun olacaktır.

Bergama Psikolog Seans Ücretleri

İzmir’in birçok semtinde özel psikolog ücretleri değişiklik göstermekle birlikte Bergama psikolog seans ücretleri 200 tl ile 300 tl arasında değişmektedir. Ücretler kurum ve uzmana göre değişebilmekte. Ücretlerin değişmesinde bireysel seans mı aile terapisi mi olduğu, seansların ne kadar sürdüğü(evlilik-çift danışmanlığında süre normal seanstan fazla sürebilmekte) etkilidir.

Bergama’da Psikolog

Bergama devlet hastanesinde psikolog var mı?” sorusu hemşehrilerimiz tarafından tarafımıza iletilebiliyor. Bergama’da devlet hastanesinde psikolog hizmeti olmakla birlikte kurumumuz gibi özel psikolog da bulunmakta ve hizmet sunmaktadır.

Bergama Psikolog mu Psikiyatrist mi?

Danışma öncesi bireyler psikolog mu yoksa psikiyatrist mi onlar için en uygun bilmek istiyorlar. Kısaca özetleyelim; psikiyatristler daha çok ilaç tedavisi ile ilerleyen ruh sağlığı çalışanlarıdır. Bergama devlet hastanesi psikiyatrist hizmeti vardır. Psikologlar ise konuşma terapisi, hipnoz, EMDR, Mindfulness, Psikodinamik psikoterapi, varoluşçu psikoterapi gibi metodlarla ilaçsız tedavi ile danışanlarıyla çalışır.

Ergenlerde Sık Görülen Problemler

Ailelerin sıklıkla ergen çocukları için başvurduğu sorunlar; okul-eğitime karşı isteksizlik, aile içi çatışmalar, kuralların yok sayılması, kendine zarar verme, sınav kaygısı, aşırı telefon – bilgisayar kullanımı, isteksizlik – kronik mutsuzluk, sigara – madde kullanımı gibi zorlayıcı ve içinden çıkılmaz hal alabilen sorunlardır. Aileler kendi içinde çözemedikleri bu tür problemlerde psikolog ve pedagoglara danışmaktalar. Gerek ergen terapisi gerek de aile terapisi şekline dönüşen yaklaşımlarla değişim sağlanabilmekte.

Çocuklarda Ders Başarısızlığına – Ödev Yapmaya Karşı Dirence Dikkat

Anne babalar haliyle çocuklarının ders başarısının belli seviyenin üstünde olmasını, evde ödevlerde gereken özveriyi göstermelerini bekliyorlar. Fakat bazı durumlarda çocuklar kendi kontrolleri dışında bunları sağlayamayabiliyor. Bu tür durumlarda çocuklara ”tembel, sabırsız, şımarık, haylaz, yaramaz” gibi sıfatlar takılıp durum anlaşılmayınca daha da kötüye gidebiliyor. İlerde ergenlikte zıtlaşma, çatışmalara dönüşecek ebeveyn – çocuk problemlerine yol açılıyor.

Çocuklarda dikkat eksikliği ve hiperaktivite, özgül öğrenme güçlüğü, disleksi, diskalkuli gibi eğitim hayatlarını ve hayatın diğer yönlerini doğrudan etkileyen sorunlar ailelerin gözünden kaçabiliyor. ”Çocuğuma güzellikle de sertlikle de anlattım, her yolu denedim, anlıyor gibi oluyor ama yine de yapmıyor” tarzı cümleler kuruyorsanız gelin tanışalım, çocuklarımızın geleceğini kolaylaştıralım.

Yalnız, Çaresiz, Ümitsiz Hissediyorsanız Bir Yerden Başlayalım Çözüm Var

Hayatta birçok sıkıntı, hiç bitmeyecek geçmeyecek gibi gelen sorunlar var. Tek başınıza kaldıramıyor, ağır geliyor olabilir. Canınız yanıyor, ağlıyor, hiçbir şeyden tad alamıyor da olabilirsiniz. Yüzlerce danışanımızla birçok sorununa ortak olduğumuz gibi sizinle de problemlerinize çözüm olmak için buradayız.

Aybros Psikoloji bünyesinde alanında uzmanlaşmış psikolog, pedagog, aile ve çift terapisti bulunmakta. Oyun terapisi, masal terapisi, çocuk gelişim envanteri ve testleri, dikkat testleri, zeka testleri, hipnoz, bilişsel davranışçı terapi, varoluşçu terapi gibi birçok psikoterapi yaklaşımıyla danışanlarımızı kabul ediyoruz. İzmir ve Bergama’da tavsiye edilen psikolojik danışmanlık merkezi olarak yüzlerce danışanımızın bizi seçmesi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Problemler çözümsüz değildir, bazıları diğerlerinden daha zor ve çetrefillidir. Fakat muhakkak tünelden çıkışın vakti var, gelin beraber el ele aydınlığa çıkalım. Bergama psikolog ekibimiz sorunlarınızı birlikte çözmekte.

Corona Sonrası Online Terapi Desteği

Coronavirüs ile beraber evden çıkamama ve ofislerimize gelip hizmet alamayan danışanlarımız için online terapi desteğimiz talepler doğrultusunda devam etmektedir. Görüşmeler seans odası ile aynı mekanizmada gerçekleşir, tek fark danışan ve terapistler kendi bulundukları yerden kamera / telefon ile görüşmeyi yaparlar. Ulaşım, zaman, iş yoğunluğu gibi sebeplerden ofisimize gelmekte sıkıntı yaşıyorsanız online psikolojik danışmanlık için başvuru yapabilirsiniz.

Bergama’da psikolog, psikolojik danışmanlık merkezi arayanlara bilgi vermeyi amaçladığımız makalemizin sonuna geldik. Herkese sağlıklı, huzurlu günlere kavuşmasını dileriz.

Dikkat eksikliği ilaçsız tedavisi

Panik ataklarım hep devam edecek mi?

Dikkat testi

Evlilik ve çift terapisi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın!