Aybros Psikoloji - İzmir Psikolog ve Danışmanlık - Hızlı Menü

İletişim

Gaziemir Psikolog

İzmir Gaziemir Psikolog...

Gaziemir Psikolog

Gaziemir bölgesinde uzmanlarımız; aile terapisti, yetişkin psikoloğu, evlilik terapisi, çocuk ve ergenlere yönelik psikolog ve pedagog hizmeti vermektedir.

Gaziemir psikolog, pedagog ve aile terapisti ekibiyle profesyonel psikolojik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Her insan hayatının belirli dönemlerinde sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu sorunlar insanın yaşamını doğrudan olumsuz etkileyebilir. Özellikle de sorunun büyüklüğüne bağlı olarak insan psikolojisi olumsuz yönde bir etki gösterebilmektedir. Bu gibi durumlarda kişinin kendini yorması ya da düşünceler ile bunaltması psikolojik olarak çökmesine sebep olabilmektedir. Gaziemir psikolog hizmeti bu noktada sizlerin sorunlarını çözmek için destek vermektedir. Yaşanan her sorunun olabilecek en hızlı ve pratik şekilde çözüme ulaştırılması ve psikolojik olarak olumsuz etki yaratan sorunların ortadan kaldırılmasına bu hizmet kapsamında imkan tanınmaktadır. İnsan psikolojisi çok farklı şekilde etkilenebilmekte ve sorunların daha da büyümesine sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ihtiyaç duyulan profesyonel hizmet gaziemir psikolog ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

İzmir Şubeler : Karşıyaka Şubesi – Gaziemir Şubesi – Bergama Şubesi – Çiğli Şubesi olarak 4 şubede hizmet vermekteyiz.

Çalışmalarımız etik kurallara dayanmakla birlikte, çalışmalarımız bdt, emdr, hipnoterapi, oyun terapisi, masal terapisi, varoluşçu terapi gibi bilimsel ve en etkili yöntemlerle danışanın ihtiyacına göre uygulanmaktadır. Kurumumuz İzmir’in en çok tavsiye edilen kurumlarından biri olmakla beraber danışan gizliliği ve güvenilirlik sağlanmaktadır.

Uzmanlarımız

Psikolog Esra Tunç

İzmir Psikolog

Psikolog Esra Tunç Profil Detay

Psikolog Furkan Yılmaz

İzmir Psikolog

Psikolog Furkan Yılmaz Profil Detay

İzmir Psikolog

Profil Detay

Psikolog Merve N. Durukan

İzmir Psikolog

Psikolog Merve N. Durukan Profil Detay

Psikolog Vera Aslan

İzmir Psikolog

Psikolog Vera Aslan Profil Detay

 

Profesyonel Destek Alan Bazı Danışan Yorumları

Panik atak ve anksiyete sorunum için 6 seans gittim. Daha önce 2 psikolog ve psikiyatrist gezen biri olarak söyleyebilirim ki bu sorunu olan herkes kesinlikle burayı tercih etmeli. Merve Hanım bu konuda uzman ve çok başarılı. Bana çok önemli teknikler ve bilgiler kazandırdı. Sorunum kendisi sayesinde neredeyse tamamen çözüldü. Kesinlikle tavsiye ediyorum Merve Hanım’ı.

Han Y. Doğrulanmış Kullanıcı


Hilal hanımdan 8 yaşındaki kızım için destek aldık. Kızımda hırçınlık ve uyku sorunları vardı. Geceleri çok geç saatlerde uyuyor ve sürekli uyanıyor ayrıca da sürekli bir ağlama hali vardı. Kendisi sayesinde hem ebeveyn olarak çok bilgilendim ve çok şey kazandım. Seanslarımıza düzenli bir şekilde devam ettik ve kızımdaki bu sorunlar eskisine göre yok denebilecek kadar az. Çocuğu için destek alacaklara öneriyorum.

Ceylin H. Doğrulanmış Kullanıcı


Daha önce 6 yaşındaki çocuğumdaki tuvalet sorunu için destek almıştım. Biraz olumlu şekilde yol kat etsekte açıkçası pek memnun kalmadım. Daha sonra Hilal hanımla tanıştık ve bir sürece başladık. İyi ki gelmişim diyorum. Kendisinin ilgili çok güzel ve çocuğum seanslara severek geliyor. Bu çok önemli bir durum daha önceki yerde pek istekli gitmiyordu.

Pınar T. Doğrulanmış Kullanıcı


Aile içerisinde iletişim sorunlarımız vardı ve artık eşimle bir türlü anlaşamıyorduk. Birbirimize tahammüllümüz bile kalmamıştı. Hilal hanımdan aile terapisi desteği almaya karar verdik. Hilal hanım bizlere olaylara nasıl bakmamız gerektiği ve nasıl bir yol izlememiz gerektiği hakkında çok önemli bilgilen verdi. Hayatımızı bu kadar değiştireceğini düşünmemiştim açıkçası. Çok başarılı ve ilgili biri. Aile sorunları olan herkese kesinlikle öneririm.

Üstün Y. Doğrulanmış Kullanıcı


24 yaşındayım ve bireysel bir takım sorunlar için Hilal hanımdan destek aldım. Toplam 7 seans gittim ve seanslarıma seve seve gidiyordum 🙂 İlk başlarda sevecek miyim diye düşünüyordum fakat ilk seansta bile samimiyetinden dolayı çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim kendisine.

Filiz E. Doğrulanmış Kullanıcı


17 yaşında ergen oğlum için destek aldık. Hem sınav kaygısı hem de internette çok zaman geçirmesinden dolayı bir sürece başladık. Psikoloğumuz hem bizimle hem de oğlumla görüşmeler yapıyordu. Bu süreçte bizimde yanlışlarımız ve davranışlarımızda hatalarımız olmuş kendisi sayesinde bunları öğrendik. Herkese tavsiye edebileceğim bir kurum.

Zelal N. Doğrulanmış Kullanıcı


Panik atak başlangıcım vardı ve bir destek almaya karar verdim. Merve hoca ile tanıştıktan sonra ilk seanstan çıktığımda bile rahat bir nefes aldım. Açıkçası bu kadar hızlı ve bu kadar etkili olacağını beklemiyordum. Kendisi bu konuda müthiş başarılı ve ilgili biri. Tabii daha sonra seanslara devam ettim ve problemim ortadan kalktı. Bu sorunu yaşayan herkese İzmir’de tek adres olarak Merve hanım’ı gösteririm. Çok teşekkür ederim kendisine ve ekibine.

Tahir S. Doğrulanmış Kullanıcı


Yaşadığım bir travmadan dolayı sürekli kabuslar görüyordum, uykumda çığlık atarak uyanıyordum ilk bakışta psikolojik destek almak düşüncelerime aykırı olsa da anladım ki psikolojik destek bana çok iyi geldi keşke Merve hocamı daha önce tanısaymışım. Gösterdiği sıcak kanlı yaklaşımı ve arkadaşça davranması beni bu süreçte rahatlattı. Ülkemizde bu duruma ön yargı ile bakılsa da herkesin destek alması gereken bir durum şu an çok daha iyiyim herkese tavsiye ediyorum .

Yasin C. Doğrulanmış Kullanıcı


Kaygı problemim uzun senelerdir vardı. Son aylarda işler içinden çıkılmaz hal alınca, kendim baş edemeyince profesyonel destek ihtiyacı doğdu iyice. Merve hanım ile çalışmaya başladığımızdan beri fiziksel olarak çok rahatladım ama durmadık buna ne sebep oluyor onu bulalım dedik. Ben de bu niyetteydim açıkçası. Aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum çünkü. memnunum her şey iyi gidiyor. Devam ediyoruz ben memnunum tavsiye de ederim

Ersin K. Doğrulanmış Kullanıcı


Kız arkadaşımla 3 senedir birlikteyiz zaman zaman tartışmalarımız oluyor. İlişki problemlerimiz için çift terapisi alalım istedik çünkü seviyoruz fakat fikir ayrılıklarımız kavgalarımız bizi çok yıpratmıştı. Uzmanımızdan birçok teknik, tutum bilgisi aldık. Birbirimize karşı yaptığımız sıradan gelen hataları gördük. Birkaç haftadır iyiyiz kendimin de payı vardı tabii geç olmadan bazı şeyleri halledebildiğimiz için mutluyum. Teşekkür ediyorum tekrar tekrar.

Fatih H. Doğrulanmış Kullanıcı

 

Psikolog Desteği Almak Bana Ne Kazandıracak?

Gaziemir Psikolog hizmetine yalnızca sorun yaşandığında ya da problemlere çözüm bulunamadığında ihtiyaç duyulmamaktadır. Her insan bir noktada kendisini ifade edebilmek ve içinde biriktirdiklerini rahatça karşı tarafa aktarabilmek istemektedir. Bu noktada İzmir Gaziemir psikolog hizmeti en verimli ve doğru çalışmaları gerçekleştirmektedir. Her insanın ihtiyacı olan içindekileri dökme düşüncesi bu hizmet kapsamında profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır. Bu sayede rahatlama ya da insanın üzerinden bir yük kalması gibi hislerin ortaya çıkmasına imkan tanınmaktadır. Psikolog hizmeti sayesinde her insan hayatının kalitesini arttırabilmektedir. Hayatın kalitesinin arttırılması ise bir insan için daha mutlu ve huzurlu bir yaşam anlamına gelmektedir. Yani kısaca psikoloğa gitmek, aslında bir sorununuz olmasa bile size çok şey kazandıracaktır. Bu yüzden aslında her insan daha kaliteli bir yaşam sürmek için psikoloğa gitmelidir diyebiliriz. Bu noktada hem sorunlarınızı profesyonel ekibimizle kanıtlanmış tekniklerle çözüme kavuşturmak için destek veriyor hem de hayat kalitenizi arttırıyoruz.

İzmir Gaziemir Psikolojik Danışmanlık Merkezi Hizmetlerimiz

İzmir Gaziemir Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak sunulan hizmetlerin tamamında profesyonel ve kaliteli sonuçların elde edilmesini hedeflemekteyiz. Bu hizmetler kapsamında sunulan psikolog Gaziemir ile her insan dilediği psikolojik danışmanlığı elde edebilmektedir. Psikoloji özellikle son dönemde insanlar tarafından hızlı bir şekilde göz ardı edilse dahi beraberinde birçok sorunu ortaya çıkartmaktadır. Psikolojisi olumsuz yönde etkilenmiş olan tüm insanlar normal hayatların da çok daha negatif düşünce yapısına sahip bireyler haline gelmektedirler. Bu bağlamda sunulan psikolog Gaziemir hizmeti ile bu negatif düşüncelere hızlı ve kesin bir son verilmektedir. Psikolog hizmeti kapsamında yaşanan her bir sıkıntı olabilecek en doğru şekilde gözlemlenir ve ele alınır. Bu sıkıntıların ortadan kaldırılması için atılacak olan tüm adımlar profesyonel bir şekilde belirlenir. Ardından sağlanan profesyonel hizmet sayesinde psikolojik destek hayata geçilir.

Uzman Gaziemir Psikolog Desteği Konu Başlıkları

  • Bireysel Psikoterapi ve Danışmanlık ( Panik atak – Anksiyete – Depresyon – Kişilik Bozuklukları vs.)
  • Çocuk Psikolojisi (Hırçınlık – Boşanma süreci – Ağlama – Okul sorunları – Tuvalet sorunları – Dikkat eksikliği vs.)
  • Aile Terapisi ( Uyum sorunları – İletişim sorunları – Alkol ve madde kullanımı – Boşanma süreci vs.)
  • Evlilik/Çift Terapisi ( Boşanma süreci – İletişim – Uyum sorunları – Anlaşmazlıklar ve çatışmalar vs.)

İzmir Gaziemir Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak her zaman olabilecek en yüksek memnuniyet oranını elde etmeyi amaçlamaktayız. Bu noktada sunulan hizmetlerin kalitesinden hiçbir şekilde ödün verilmemektedir. Kaliteden ödün verilmeyen hizmetler sayesinde sonuçlar her zaman mutluluk verici düzeyde olmaktadır. “Gaziemir psikolojik danışmanlık” hizmeti sunulurken benimsenen üstün hizmet anlayışı kapsamında yerine getirilen her danışmanlık bireyin hayatına daha mutlu bir şekilde devam etmesini sağlamaktadır. Hizmetlerin tamamı alanında uzmanlaşmış bireyler tarafından yerine getirilmektedir. Üstün hizmet anlayışı ve alanında uzman bireyler bir araya getirildiği zaman başarı kaçınılmaz olmaktadır.

Gaziemir Psikolog Tavsiyesi

Gaziemir’de Psikolog ararken psikoloğun probleminize göre tecrübesi, eğitimi ve destek almış danışanlarının geri bildirimi çok önemlidir. Gaziemir psikolog tavsiyesi arayanlar için İzmir Aybros Gaziemir Psikolojik Danışmanlık Merkezi, olabilecek en iyi ve kaliteli seçenektir. Bu merkezde sağlanan hizmetlerin kalitesi ve sunulan imkanlar psikolojinin olumlu gelişiminde etkin bir rol oynamaktadır. Yaşanan her psikolojik sorunun ortadan kaldırılması gibi sağlanan danışmanlık hizmeti ile de hayatta alınacak olan kararların olabilecek en iyi şekilde yürütülmesinde etkili yöntemler kullanılmaktadır. Bu sayede sadece psikolojik sorunların çözümü değil hayatın daha pozitif bir hal alması sağlanmaktadır. Merkezde yer alan alanında uzman bireyler sundukları üstün hizmet anlayışı kapsamında hizmetten yararlanan bireylerin hizmetlerinden her zaman olabilecek en yüksek memnuniyet derecesi ile ayrılmasını sağlamaktadır.

İletişim Kurun

Bir Psikoloğa mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Psikologlarımız Sizlere Yardımcı Olsun!

İzmir Pedagog, İzmir Psikolog ve Danışmanlık alanlarında hizmetinizdeyiz!

English Turkish